У підрозділі «Звітування про фактичний стан виконання індивідуального плану роботи аспіранта (здобувача)» зазначаються результати звітування аспірантів про виконання індивідуального плану роботи на семестр на кафедрі.

Звітування аспірантів про виконання індивідуального плану роботи на кафедрі (атестація)

Підрозділ заповнюється експертами кафедри.

Висновок експертів щодо результатів звітування аспіранта за виконання індивідуального плану роботи затверджують:

• завідувач кафедри,
    • члени комісії (експерти кафедри),
    • науковий керівник
    • проректор з наукової роботи та міжнародного співробітництва.

Після звітування аспіранта на кафедрі, заповнений та підписаний усіма відповідальними особами індивідуальний план роботи (у двох примірниках) подається до відділу аспірантури і докторантури (на перевірку) не пізніше останнього дня періоду звітування, що визначений Графіком навчального процесу.

Графік навчального процесу на 2021/2022 навчальний рік. Очна форма навчання.

Графік навчального процесу на 2021/2022 навчальний рік. Заочна форма навчання.

Крім індивідуальних планів роботи, за результатами звітування аспіранта на кафедрі до відділу аспірантури і докторантури надається витяг з протоколу відповідного засідання кафедри із зазначенням рівня виконання плану за кожним розділом і видом робіт, позитивно чи негативно атестується аспірант та пропозиції щодо продовження (припинення) підготовки в аспірантурі (або подачі дисертації на захист до спеціалізованої вченої ради).