Пререквізити (базові знання, необхідні для успішного опанування компетентностями):
      Володіння англійською, французькою, німецькою мовою не нижче рівня А 2 (згідно із Загальноєвропейськими Рекомендаціями з мовної освіти).
      Коротка анотація дисципліни (загальна характеристика, особливості, переваги):
      Навчальна дисципліна «Іноземна мова професійної комунікації та ділової кореспонденції у міжнародному бізнесі» буде корисною студентам усіх напрямів підготовки.
      Умови ведення міжнародного бізнесу потребує від фахівців досвіду професійної комунікації і складання ділових паперів. Дана дисципліна розглядає правила ділового етикету та міжкультурної комунікації у міжнародному бізнесі; регістри (стилі) спілкування, у тому числі в типових ситуаціях професійного спілкування; мовні й мовленнєві особливості ділового спілкування, а також спілкування в мережі Інтернет; лексико-граматичні та стилістичні особливості складання різних видів письмового повідомлення відповідно до комунікативного наміру.
      Вивчення навчальної дисципліни надає можливість студенту:
  • набути вмінь і навичок усної та письмової ділової комунікації,
  • сформувати досвід ведення професійної комунікації і ділової кореспонденції іноземною мовою.
      Мета та основні задачі дисципліни:
      Мета – формування іншомовної комунікативної компетентності у сфері міжнародного бізнесу.
      Основні завдання вивчення дисципліни:
  • формування у студентів уміння складати ділові листи іноземним бізнес-партнерам, контракти, угоди та інші види документів, що використовуються в зовнішньоекономічній діяльності (фінансові, торговельні);
  • формування вміння здійснювати презентацію підприємства та його продукції;
  • формування здатності розробляти рекламу, каталог товарів тощо.
      Компетентністьщо забезпечує вивчення дисципліни:
      Вивчення дисципліни забезпечує формування іншомовної комунікативної компетентності, що дозволяє ефективно здійснювати професійну комунікації з іноземними бізнес-партнерами (в усній і письмовій формах) на основі засвоєння етичних правил і культури ділового спілкування.
      Трудомісткість:
      5 кредитів, 150 годин, залік.