• Навчання в ХНЕУ ім. С. Кузнеця за напрямом «Комп’ютерні науки» в англомовній групі

Дорогі абітурієнти!
    Бажаєте отримати європейську вищу освіту, але так і не зважилися виїхати на тривалий термін за кордон? Тоді ця інформація повинна Вас зацікавити!
    В 2015/2016 навчальному році факультет «Економічної інформатики» Харківського національного економічного університету ім. Семена Кузнеця проводить набір в групу з навчанням англійською мовою за напрямом «Комп’ютерні науки»!
    Переваги:
    • Навчання проводитиметься в Харкові і Вам не потрібно залишати свою країну.
    • Тепер Ви зможете не тільки бути гарним фахівцем в області IT, а й досконало володіти англійською. Бо без англійської айтішникам нікуди!
    • Вам не варто боятися, що щось буде не зрозуміло через проблеми з англійською, оскільки в будь-який час Ви зможете задати всі свої запитання на рідній мові.
    • Вартість навчання не зрівнятися з європейськими ВНЗ!
    • По закінченню навчання Ви зможете працевлаштуватися не тільки в Україні, але і в багатьох зарубіжних країнах!
    • І багато-багато іншого!
    Навчання в ХНЕУ ім. С. Кузнеця за напрямом «Комп’ютерні науки» в англомовній групі – це вагомий внесок у Ваше майбутнє!
    Слідкуйте за детальною інформацією на сайті факультету ЕІ: http://ei.hneu.net/