• Засідання Вченої ради

26 грудня в Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця відбулося чергове засідання Вченої ради. Засідання провели в змішаному (онлайн-офлайн) режимі. Участь у нараді взяли члени Вченої ради, завідувачі кафедр, а також науково-педагогічні працівники. У межах порядку денного засідання присутні розглянули низку питань. Також відбулося відзначення працівників та студентів Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця.

Подяку від начальника відділення Національної служби посередництва і примирення в Харківській області Лайкова Сергія Миколайовича оголошена Назаровій Галині Валентинівні – завідувачу кафедри соціальної економіки. Перемогу у конкурсі «KHNUE AMBASSADOR 2023» одержали: Корота Марія – студентка факультету МЕП; Дриль Дмитро – студент факультету МіМ; Кириловська Яніта – студентка факультету МВіЖ; Саламаха Поліна – студентка факультету ФІО; Солошенко Олександр – студент факультету ЕП. Грамотою ХНЕУ ім. С. Кузнеця за зайняте І місце у першому етапі ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика нагороджено Оверко Родіона – студента факультету МВіЖ. Дипломом ІІ ступеня за перемогу у Всеукраїнському конкурсі кваліфікаційних робіт студентів закладів вищої освіти спеціальності 073 «Менеджмент» нагороджено Петриченко Марію – студентку факультету МіМ. Подяку за підготовку переможця оголошено Самойленко Вікторії Вікторівні – доценту кафедри менеджменту, логістики та інновацій. Дипломом І ступеня за перемогу у Всеукраїнському конкурсі кваліфікаційних робіт студентів закладів вищої освіти спеціальності 073 «Менеджмент» нагороджено Чугаєву Анастасію – студентку факультету МІМ. Подяку за підготовку переможця оголошується Мельниковій Катерині Валеріївні – доценту кафедри менеджменту, логістики та інновацій. Дипломом ІІ ступеня за результатами І Міжнародного конкурсу наукових робіт студентів за напрямом «Publik and Corporate Management» нагороджено Виноградова Владислава – студента факультету МІМ. Подяку за підготовку переможця оголошено Сігаєвій Тетяні Євгеніївні – доценту кафедри менеджменту, логістики та інновацій. Грамотами та Почесними грамотами ХНЕУ ім. С. Кузнеця за бездоганну працю, зразкове виконання службових обов’язків, значний особистий внесок у підготовку висококваліфікованих фахівців, участь в організації та проведенні заходів, спрямованих на підтримку ділової репутації університету нагороджено: Раіну Людмилу Павлівну – диспетчера факультету ІТ; Гусар Вікторію Олексіївну – фахівця факультету МІМ; Сиваш Юлію Михайлівну – фахівця відділу післядипломної освіти; Безуглу Ірину Валентинівну – старшого викладача кафедри іноземних мов та міжкультурної комунікації; Єрмоленко Оксану Олександрівну – доцента кафедри державного управління, публічного адміністрування та економічної політики; Черкашину Тетяну Сергіївну – доцента кафедри державного управління, публічного адміністрування та економічної політики; Яловегу Ірину Георгіївну – доцента кафедри вищої математики та економіко-математичних методів. Подяку голови Харківської обласної державної адміністрації за сумлінну працю в умовах воєнного стану, значні трудові здобутки та високий професіоналізм оголошено Шталь Тетяні Валеріївні – декану факультету МЕП. Подяку Міністерства освіти і науки України за ініціативу та наполегливість, високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків та вагомий особистий внесок у розвитку сфери освіти і науки України оголошено Чумак Ганні Миколаївні – керівнику навчально – методичного відділу.

Надалі члени засідання заслухали звіт голови молодіжної організації ХНЕУ ім. С. Кузнеця та план на 2024 рік.  Під час засідання Вчена рада також прийняла рішення про затвердження стратегії розвитку маркетингової та профорієнтаційної діяльності університету, про затвердження програми якості, про стан впровадження системи електронного документообігу ХНЕУ ім. С. Кузнеця, про реалізацію міжнародних проектів ХНЕУ ім С. Кузнеця, про затвердження проекту кошторису витрат на підтримку студентського самоврядування у 2024 р. Відповідно до порядку денного члени Вченої ради затвердили утворення разової спеціалізованої вченої ради та її складу.

Посилання на фото: https://photos.app.goo.gl/6DiGz4q7dz7kd6ig7\

• 27.12.2023