• Вітаємо бакалаврів-кібернетиків та системних аналітиків з успішними захистами

12-14 червня та 15-16 червня 2023 року відбулись захисти бакалаврських дипломних робіт студентів освітніх програм «Економічна кібернетика» спеціальності 051 «Економіка» та «Управління складними системами» спеціальності 124 «Системний аналіз».

Державні екзаменаційні комісії у складі голів ДЕК – д.е.н., професор, професор кафедри маркетингу Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» Заруби Віктора Яковлевича (051 «Економіка»), д.ф-м.н., професор, професор кафедри цифрової економіки та системного аналізу Державного торгівельно-економічного університету Гамалія Володимира Федоровича (124 «Системний аналіз) та членів робочих груп ОПП провели 5 засідань.

На захист були запрошені представники академічної спільноти зарубіжних університетів-партнерів, зокрема, PhD, as. prof. Nadija Dubrovina, Bratislava University of Economics and Management (Slovakia), Professor Russell Gerrard , John Kass Business School of the London City University, (UK), представники IT-компаній, випускники кафедри ЕКіСА Олексій Баликов (Director of Product and Operations, Head of Product and Partnership, Nimbus Web Inc; Delivery Manager, Project Manager, AltexSoft), Марія Новосел (Data Analyst, GR8 Tech; Data/Business Analyst, Parimatch Tech; Data Analyst, Singularex Inc.), які високо оцінили представлені дипломні роботи.

За результатами захисту 78% студентів ОП «Економічна кібернетика», спеціальність 051 «Економіка» здобули оцінку «відмінно», 22% – оцінку «добре».

Серед усіх робіт які найкраще виділила комісія, були роботи таких студентів як: Дерюгіна Дар’я з темою дипломної роботи «Моделі аналізу динаміки енергетичного ринку»; Стешенко Анастасія з темою дипломної роботи «Моделі аналізу інвестиційних процесів»; Тонка Єлизавета з темою дипломної роботи «Моделі аналізу економічної безпеки України та країн ЄС».

Студентки Дерюгіна Дар’я та Стешенко Анастасія здобули дипломи із відзнакою.

70% студентів ОП «Управління складними системами» спеціальності 124 «Системний аналіз» здобули оцінку «відмінно», 30% – оцінку «добре».

Найкращі роботи, які відмітила комісія, були роботи таких студентів: Соловйов Максим з темою дипломної роботи «Прогнозування результатів спортивних ігор на основі методів багатовимірного аналізу»; Требушков Костянтин з темою дипломної роботи «Застосування методів Machine Learning для підвищення ефективності тендерних процедур», Торопов Ілля з темою дипломної роботи «Розроблення інтерактивного застосунку оцінювання рівня енергетичної безпеки», Зарецький Іван з темою дипломної роботи «Розроблення інтернет сайту компанії ТОВ “ЕкоХім-ІФ”».

Студент Соловйов Максим здобув диплом із відзнакою.

На студентські роботи було надано рецензії провідних вчених, докторів наук, кандидатів наук, фахівців-практиків ТОВ “Юкрейніан Технолоджі Трансфер Тім” (підписано Угоду про взаємодію та співпрацю з 03.05.2023 р.), відкритої інноваційної платформи підприємницьких ініціатив та інвестиційних проєктів «ПРО СМАРТ БІЗ» (підписано Угоду про взаємодію та співпрацю з 03.05.2023 р.) та ін.

Бакалаврами опубліковано тези та взято участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції-форумі молодих економістів-кібернетиків «Моделювання економіки: проблеми, тенденції, досвід» (25 листопада 2022 р., Львів); XІV Міжнародній науково-практичній конференції “Сучасні проблеми моделювання соціально-економічних систем” (6-7 квітня 2023 р.).

Бакалаври працюють Business Development Manager, Project Manager, SMM, програмістами, QA engineer тощо.

100% випускників програм рекомендовано до вступу до магістратури!

Вітаємо наших випускників та бажаємо їм подальших успіхів в кар’єрі, цікавих і перспективних проєктів, надійних друзів та команди!

• 27.06.2023