• В ХНЕУ ім. С. Кузнеця відбулася підсумкова науково-практична конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Управління персоналом та економіка праці»

16 квітня 2021 року в Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця було проведено підсумкову науково-практичну конференцію Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Управління персоналом та економіка праці» (із використанням платформи Zoom).

На конкурс було подано 89 робіт. На підсумковій науково-практичній конференції виступило 28 студентів  з 24 закладів вищої освіти.

На підсумковій науково-практичній конференції було представлено 16 міст України, а саме: Харків, Запоріжжя, Київ, Одеса, Полтава, Львів, Суми, Тернопіль, Чернігів, Луцьк, Вінниця, Херсон, Чернівці, Умань, Миколаїв, Житомир.

Галузева комісія була представлена всіма регіонами України (Київ, Харків, Вінниця, Львів, Суми, Полтава, Чернівці, Луцьк, Тернопіль, Херсон).

Дипломи першого ступеню отримали: Касьяненко Ярослав Анатолійович (ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана»), Підпомога Карина Анатоліївна (Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця), Кошель Аліна Григорівна (ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана»), Кльоц Яна Миколаївна (Луцький національний технічний університет), Рубаха Ніна Валентинівна (Національний університет «Львівська Політехніка»)

Дипломи другого ступеню отримали: Солосіч Олександр Сергійович (Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»), Пустовіт Юлія Андріївна (НУ «Запорізька політехніка»), Калько Ірина Романівна (Донецький національний університет імені Василя Стуса), Байрак Ігор Юрійович (Київський національний університет імені Тараса Шевченка), Молодецький Геннадій Геннадійович (Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця), Петрик Анастасія Віталіївна (Харківський національний автомобільно-дорожній університет), Сень Євген Вікторович (Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України), Аксьонова Альона Олексіївна (Київський національний торгівельно-економічний університет), Несторенко Руслана Анатоліївна (Сумський національний аграрний університет), Шликов Євген Юрійович (Херсонський державний університет).

Дипломи третього ступеню отримали: Гонзель Анастасія Андріївна (Київський національний університет імені Тараса Шевченка), Пасічник Єлизавета Миколаївна (Полтавська державна аграрна академія), Кашуба Олена Анатоліївна (ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі»), Бродар Марина Сергіївна (Одеський національний економічний університет), Паламарюк Тетяна Степанівна (Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича), Овчаренко Владислав Михайлович (Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна), Угринюк Оксана Миколаївна (Західноукраїнський національний університет), Москалик Катерина Сергіївна (Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, навчально-науковий інститут економіки та бізнес-освіти), Остапенко Аліна Юріївна (Миколаївський національний аграрний університет), Лишенко Катерина Олександрівна (Державний університет «Житомирська політехніка»), Марняло Анастасія Михайлівна (Київський національний торгівельно-економічний університет), Лисенко Катерина Вячеславівна (Національний університет «Чернігівська політехніка»).

Вітаємо переможців конкурсу та бажаємо їм численних перемог та здобутків у майбутньому!

• 22.04.2021