• Успішно проведено Міжнародну науково-практичну конференцію «Публічне управління: проблеми та перспективи» (7 грудня 2018 року)

7 грудня 2018 року кафедрою державного управління, публічного адміністрування та регіональної економіки Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця успішно проведена Міжнародна науково-практична конференція «Публічне управління: проблеми та перспективи». Конференція була організована за участю Університету Миколаса Ромеріса (Литва), Варшавського технологічного університету «Варшавська політехніка» (Польща), Гомельського державного університету імені Ф. Скорини (Республіка Білорусь), Університету імені святого Климента Охридського в Бітолі (Македонія), Університету Тлемсена імені Абу Бакра Белкаїда (Алжир), Університету Кристіанштаад (Швеція), Харківської обласної державної адміністрації, Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби у Харківській та Сумській областях, Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

Її учасниками стали представники вищих навчальних закладів та провідні фахівці з різних областей України та інших країн світу в галузі публічного управління та адміністрування.

Пленарне засідання конференції відкрив голова оргкомітету, ректор Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця, д.е.н, професор Пономаренко Володимир Степанович.

З вітальними словами виступили: проректор з науково-педагогічної роботи, к.е.н., професор Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця Лукашев Сергій Валерійович; начальник Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби у Харківській та Сумській областях Моложавий Віктор Іванович; заступник Голови Громадської ради при Харківській обласній державній адміністрації Храпко Кирило Євгенович; асистент професора Університету Кристіанштаад, к.е.н., доцент Уманс Тимур (Швеція); декан факультету публічного управління Університету Миколаса Ромеріса (Литва), доктор наук, професор Смальскис Вайнюс та заступник декана факультету публічного управління Університету Миколаса Ромеріса (Литва), доктор наук, професор, Урбанович Іоланта.

Модератором конференції виступила завідувач кафедри державного управління, публічного адміністрування та регіональної економіки Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця, д.е.н., професор Гавкалова Наталія Леонідівна.

На пленарному засіданні до уваги присутніх були представлені доповіді таких учасників конференції:

1. Смальскиса Вайнюса, доктора наук, професора, директора Інституту публічного адміністрування, декана факультету публічного управління Університету Миколаса Ромеріса (Литва), Урбанович Іоланти, доктора наук, професора, заступника декану факультету публічного управління Університету Миколаса Ромеріса (Литва).
    2. Хаджирадєвої Світлани Костянтинівни, д.держ.упр., професора, завідувача кафедри публічного управління та публічної служби Національної академії державного управління при Президентові України.
    3. Монастирського Григорія Леонардовича, д.е.н., професора кафедри менеджменту та публічного управління Тернопільського національного економічного університету, директора Наукового інституту управління проектами.
    4. Павліхи Наталії Володимирівни, д.е.н., професора, завідувача кафедри міжнародних економічних відносин та управління проектами Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.
    5. Краснокутського Олександра Володимировича, доктора філософських наук, доцента, професора кафедри соціальної філософії та управління Запорізького національного університету.
    6. Мельниченка Олександра Анатолійовича, д.держ.упр., професора кафедри громадського здоров’я та управління охороною здоров’я Харківського національного медичного університету.
    7. Амосова Олега Юрійовича, д.е.н., професора, Заслуженого діяча науки і техніки України, завідувача кафедри економічної теорії та фінансів Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.
    8. Гавкалової Наталії Леонідівни, д.е.н., професора, завідувача кафедри державного управління, публічного адміністрування та регіональної економіки Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця.

У межах конференції відбулися секційні засідання, у ході яких було обговорено питання щодо децентралізації публічного управління, удосконалення діяльності органів місцевого самоврядування, здійснення інноваційних процесів органами публічної влади в Україні, проблем реалізації регіональної політики в сфері зайнятості населення в Україні тощо:

Секція 1. Теоретичні та прикладні аспекти розвитку публічного управління в Україні (керівник секції – к.е.н., доцент кафедри державного управління, публічного адміністрування та регіональної економіки Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця Гордієнко Лариса Юріївна).

Секція 2. Публічне управління та регіональна економічна
    політика в Україні (керівник секції – к.е.н., доцент кафедри державного управління, публічного адміністрування та регіональної економіки Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця Шумська Ганна Миколаївна).

ДЯКУЄМО ВСІМ ЗА УЧАСТЬ У КОНФЕРЕНЦІЇ!

• 10.12.2018