13 травня 2024 року відбувся семінар-тренінг “Принципи універсального дизайну в навчанні: засади побудови інклюзивних онлайн-курсів”, організований Харківським національним економічним університетом імені Семена Кузнеця, в рамках міжнародних проєктів Erasmus+ AFID та DigiUni (координатор від ХНЕУ ім. С. Кузнеця – проф. І. Золотарьова).
Тренінг було проведено для викладачів вищих навчальних закладів, які прагнуть зробити свої онлайн-курси доступними для всіх студентів, незалежно від їх відмінностей.
Спікер семінару – доктор педагогічних наук, професор Людмила Гризун, досвідчений фахівець з цифровізації освіти.
Під час тренінгу учасники:
– ознайомилися з принципами універсального дизайну в навчанні;
– навчилися застосовувати ці принципи до розробки онлайн-курсів;
– отримали практичні навички створення цифрових інклюзивних навчальних матеріалів;
– обмінялися досвідом та кращими практиками з іншими учасниками.
Учасники тренінгу високо оцінили його зміст та організацію. Вони відзначили, що отримали багато цінних знань та навичок, які допоможуть їм зробити свої онлайн-курси більш доступними та інклюзивними.
Завдяки цьому тренінгу викладачі зможуть зробити свій внесок у створення більш інклюзивного та доступного освітнього середовища.
ХНЕУ ім. С. Кузнеця планує й надалі проводити тренінги з питань інклюзивної освіти для викладачів вищих навчальних закладів.
15.05.2024