• Результати конкурсу «Студентська весна – 2021»

З середини березня до середини травня 2021 року в нашому університеті проходив традиційний конкурс студентської аматорської творчості «Студентська весна – 2021». Зважаючи на реалії сьогодення, цьогорічний конкурс проходив в режимі онлайн.

Протягом майже двох місяців студенти писали сценарії, проводили репетиції, знімали та монтували відео своїх конкурсних виступів. Репетиції та зйомки проходили в університеті, на вулицях, площах та в парках нашого міста. Молодіжний центр, як завжди, уважно стежив за процесом та надавав студентам будь-яку необхідну допомогу в організації та проведенні репетицій та зйомок.

По закінченні прийому конкурсних робіт журі, до складу якого входять співробітники Молодіжного центру, випускники нашого університету, які в свій час були зірками концертних майданчиків університету та міста, та запрошені фахівці всіх галузей сучасного мистецтва, уважно передивилось всі конкурсні роботи. Члени журі відзначили, що перегляд конкурсних робіт наших студентів приніс їм величезне задоволення, і їм було досить важко визначити переможців. Долю першого місця вирішували десяті долі баллів, але цифри річ вперта, тому переможців все ж таки визначено, і місця серед учасників конкурсу розподілилися наступним чином:

В номінації «Авторський твір»

2 місце – Молодіжна організація факультету МЕП

1 місце – Артем Кім (факультет ЕіП)

В номінації «Естрадний вокал»

3 місце – Юлія Решетнякова та Катерина Щербакова (факультет ІТ)

2 місце – Ігор Литвинов (факультет МіМ) та Ксенія Лабузова (факультет ІТ)

1 місце – Микита Нікулін (факультет МіМ) та Дарія Швець (факультет МВЖ)

В номінації «Музичне мистецтво»

2 місце – Василь Ланевич та Давид Шакарян (факультет МіМ)

1 місце – Данило Бондаренко (факультет ІТ)

В номінації «Естрадна хореографія»

3 місце – Софія Комлєва (факультет МВЖ)

2 місце – Юлія Шефер (факультет МЕП)

1 місце – Ельміра Расулова (факультет ЕіП)

В номінації «Сучасна хореографія»

2 місце – колектив M&M DANCE (факультет МіМ)

1 місце – колектив WOMANS WORLD (факультет ЕіП)

В номінації «Сучасна хореографія. Соло»

3 місце – Юлія Заіко (факультет МЕП)

2 місце – Олег Гоженко (факультет МЕП)

1 місце – Карина Волкова (факультет МЕП)

В номінації «Оригінальний жанр»

2 місце – Даніїл Герман (факультет МВЖ)

1 місце – Валерія Антоненко (факультет ЕіП)

В номінації «Музичний гурт»

Було представлено лише один колектив, але він без заперечень гідний звання переможця конкурсу, і це гурт BEYOND THE LIMITS (факультет МіМ)

В номінації «Акторська майстерність»

Це найбільш представлена номінація цьогорічного конкурсу, і місця в ній розподілились так:

3 місце – Богдан Балака, Ольга Невзорова, Валерія Шишова (факультет МіМ), Інна Євдокименко, Карина Вісковатих, Валерія Данилова (факультет МЕП)

2 місце – Карина Волкова, Олег Гоженко, Олександр Квасенко, Олексій Рогачевський, Данило Остапчук, Сергій Сальтовський (факультет МЕП)

1 місце – Василь Ланевич, Ігор Литвинов (факультет МіМ), Ілля Корсун (факультет МЕП)

Нова для нашого конкурсу номінація, до якої увійшли режисери, оператори, монтажери та звукорежисери відеоробіт, яку ми назвали «Кліпмейкер». Ця номінація викликала найбільші суперечки серед членів журі. Всі відеороботи були переглянуті по кілька разів, відеоряд, методи монтажу та постпродакшн розглядались буквально по кадрам, і всі члени журі погодились, що місця в цій номінації розподілити просто неможливо, бо всі роботи зроблені на дуже високому професійному рівні. Тому всіх кліпмейкерів удостоєно звання ПЕРЕМОЖЦІВ конкурсу, і це:

Юлія Решетнякова, Марія Ісаєва (факультет ІТ), Артем Черкаський, Максим Токар (факультет МіМ), Анастасія Шевякова, Анна Золочівська, Анна Коваленко та Єгор Мезін (факультет МЕП).

І, звичайно, всіх вас цікавить, який факультет переміг цього року. Отже:

3 місце посів факультет ЕКОНОМІКИ І ПРАВА

на 2 місці факультет МЕНЕДЖМЕНТУ І МАРКЕТИНГУ

а переможці цьогорічного конкурсу – факультет МІЖНАРОДНОЇ ЕКОНОМІКИ І ПІДПРИЄМНИЦТВА

Ми щиро дякуємо всім заступникам деканів за всебічну допомогу в організації конкурсу, і, звичайно ж, нашим талановитим студентам за участь у конкурсі, за їх творчість і креатівність. Бажаємо вам, дорогі друзі, невичерпного натхнення, подальших перемог і в творчості, і в житті, та сподіваємось на подальші зустрічі з глядачами на сцені нашого університету.

А вам, шановні читатчі, бажаємо чудових вражень та приємного перегляду конкурсних робіт наших студентів.

Всі відеороботи ви можете переглянути в телеграм-чаті Молодіжного центру за адресою https://t.me/debutKNEU

Також в телеграм-чаті всі учасники конкурсу можуть завантажити свої дипломи та при необхідності розпечатати їх, підписати та поставити печатку.

• 18.05.2021