• Підсумки Всеукраїнської студентської олімпіади з англійської, французької та німецької мов

    За планом кафедри 17, 22 листопада та 24 листопада 2018 року викладачами кафедри іноземних мов (голова журі – Борова Т.А., члени журі – Іваніга О.В., Кобринець О.С., Лещінська А.В.) було проведено олімпіаду з англійської, французької та німецької мов серед студентів факультетів: «Міжнародних економічних відносин», «Фінанси», «Економічної інформатики», «Економіки і права», «Менеджменту і маркетингу», «Консалтингу і міжнародного бізнесу».

    Олімпіаду з англійської мови було проведено 17 листопада 2018 року     (І тур) та 24 листопада 2018 року (ІІ тур), олімпіаду з французької мови було проведено 22 листопада 2018 року, олімпіаду з німецької мови було проведено ХХХ листопада 2018 року.

    У олімпіаді з англійської мови брали участь 10 студентів, у олімпіаді з французької мови – 15 студентів, у олімпіаді з німецької мови – ХХХ студентів.

    Олімпіада з англійської мови складалася з двох етапів:

    Перший етап:

    1. написання твору.

    Другий етап:

    1. читання текстів і виконання пов’язаних з ними завдань;
    2. прослуховування аудіо касети та виконання завдань;
    3. говоріння на одну із запропонованих тем.

    Олімпіада з французької мови складалася з наступних завдань:

    1. перевірка письма;
    2. аудіювання;
    3. перевірка розуміння читання;
    4. усне висловлювання на запропоновані ситуації.

    Олімпіада з німецької мови складалася з наступних завдань:

    1. читання;
    2. написання твору;
    3. аудіювання;
    4. говоріння на запропоновані ситуації.

    Усі олімпіадні завдання за змістом і рівнем складності відповідали високому рівню завдань ІІ туру Всеукраїнської олімпіади з англійської, французької та німецької мов.

    Відповідальні за організацію і проведення олімпіади – викладачі Іваніга О.В. (з англійської мови), Кобринець О.С. (з французької мови), Лещінська А.В. (з німецької мови).

     

    Викладацьке журі обрало три переможця з англійської мови:

    І МІСЦЕ: Тесленко Л., мев, 2 курс

    ІІ МІСЦЕ: М’ясникова А.,  мев, 3 курс

    ІІІ МІСЦЕ: Томенко Є., мім, 1 курс

     

    Викладацьке журі обрало три переможця з французької мови:

    І МІСЦЕ: Литвінов Євген – 4 курс, МЕО, 1 группа – 78 балів;

    ІІ МІСЦЕ: Алоєв Джангір – 4 курс, МЕО, 1 группа – 74,5 балів;

    ІІІ МІСЦЕ: Карталова Діана — 2 курс, ЕП – 61 балів.

     

    Викладацьке журі обрало три переможця з німецької мови:

    І МІСЦЕ: Супруненко Анастасія, 1-й курс, МіМ – 57 балів.

    ІІ МІСЦЕ: Основін Ілля, 2-й курс, ЕІ – 52  бали.

    ІІІ МІСЦЕ: Безменов Володимир, МЕВ – 49 балів.

     

    Переможці олімпіади отримали почесні грамоти.

    • 04.12.2018