10 лютого 2023 року під звуки пролітаючих над містом ракет і вибухи від прильотів, Харківським національним економічним університетом імені Семена Кузнеця та Благодійною Організацією «Благодійний фонд Серця незламних» був підписан Меморандум про співпрацю.
Відразу після підписання від БО «БФ Серця незламних» було отримано практичні кейси для студентів освітньої програми 028 «Подієвий менеджмент» та в свою чергу погоджено домовленість про направленість студентів на практику до фонду!
Меморандум базується на необхідності вдосконалення та поглиблення співпраці між Університетом та Благодійним фондом, що спрямована на підвищення конкурентоспроможності та скорішої адаптації випускників Університету на сучасному ринку праці!
Переконані, що попереду багато цікавих і корисних проєктів!
Віримо у Перемогу України та готуємося до активної участі в її відбудові та розвитку!
Все буде Україна!
14.02.2023