• «Дебют першокурсника – 2020»

    Протягом листопада та грудня 2020 року у Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця пройшов фестиваль студентської самодіяльної творчості «Дебют першокурсника – 2020».

    Враховуючи цьогорічні реалії, фестиваль пройшов у режимі онлайн. До участі у фестивалі надійшло майже 50 відеоробіт студентів з усих факультетів університету. Це дійсно яскраві та цікаві виступи, в яких першокурсники продемонстрували не абиякі свої таланти та творчі амбіції.

    Ми щиро вдячні нашим першокурсникам за їх таланти та прагнення попри все до втілення своїх творчих амбіцій. Наща щира вдячність студентам старших курсів, заступникам деканів, викладачам та співробітникам Молодіжного центру за всебічну допомогу в організації та проведенні фестивалю.

    Журі уважно передивилось всі виступи учасників, та визначило лауреатів і переможців фестивалю.

    Лауреатами фестивалю студентської самодіяльної творчості «Дебют першокурсника – 2020» стали:

    • Анастасія Немечева, факультет КіМБ
    • Катерина Михальченко, факультет КіМБ
    • Олександр Тимошенко, факультет МЕВ
    • Катерина Каратушина, факультет МЕВ
    • Юлія Заіка, факультет МЕВ
    • Анастасія Хмеленко, факультет МЕВ
    • Анна Шевченко, факультет МЕВ
    • Інна Євдокименко, факультет МЕВ
    • Тетяна Педченко, факультет МЕВ
    • Танцювальний колектив факультету МЕВ
    • Танцювальний колектив факультету МіМ
    • Єлизавета Мацегора, Фінансовий факультет
    • Альона Капусник, Фінансовий факультет
    • Данило Бобрецький, факультет ЕіП
    • Олександр Корабельников, факультет ЕіП
    • Ілона Тараніченко, факультет ЕіП
    • Катерина Агаєва, факультет ЕіП
    • Максим Стойчан, факультет ЕіП
    • Олена Погребняк, факультет ЕіП
    • Дарина Кашталап, факультет ЕІ
    • Акторська група «Не проходите МиМо», факультет МіМ

    Переможцями фестивалю студентської самодіяльної творчості «Дебют першокурсника – 2020» у своїх номінаціях стали:

    • Акторська група «Фінансисти в законі» Фінансового факультету
    • Ростислав Винокуров, факультет МіМ
    • Софія Карасьова, факультет МіМ
    • Тимофій Кисельов, факультет ЕІ
    • Дар’я Гончаренко, факультет ЕІ
    • Зоя Порядіна, факультет ЕіП
    • Юлія Веклич, факультет ЕіП
    • Ангеліна Кущинська, факультет ЕіП
    • Максим Бутенко, факультет ЕіП
    • Анна Бакай, факультет ЕіП
    • Анна Бєлєвцова, факультет МЕВ
    • Юлія Шефер, факультет МЕВ
    • Анастасія Водоп’янова, факультет МЕВ
    • Софія Комлєва, факультет КіМБ
    • Катерина Крохмаль, факультет КіМБ

    Як завжди, наші добрі друзі, портал новин «Город Х» обрав переможців в номінації «ТОП-Першокурсник», та нагородив їх спеціальними Дипломами та квитками на прем’єру ХНАТОБу.

    Цього року переможцями в номінації «ТОП-Першокурсник» стали Софія Карасьова (факультет МіМ) та Максим Бутенко (факультет ЕіП).

    Ми ще раз щиро дякуємо всім, хто був причетним до цьогорічного фестивалю «Дебют першокурсника» та вітаємо його лауреатів та переможців!

    Всі конкурсні виступи можна переглянути у телеграм-чаті Молодіжного центру за адресою: @debutKNEU

    • 22.12.2020