• Лекції закордонних фахівців

    2015-09-05

    5 вересня 2015 керівник Програм співпраці Представництва ЄС в Україні, пан Беренд де Гроот, координатор сектору Регіонального та місцевого розвитку, Децентралізація управління Представництва ЄС в Україні пан Домінік Папенхайм і Жоселін Гуітон, Менеджер торговельних взаємин в Україні, відвідали Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця.У ході візиту відбулася лекція – дискусія «Співпраця між Україною та Європейським Союзом», зустріч зі студентами та викладачами університету, сесія питань і відповідей

    2016-06-19

    Комісар ЄС з питань європейської політики сусідства та переговорів щодо розширення Йоганнес ГАН і Посол Європейського Союзу в Україні, Голова Представництва ЄС в Україні Ян Томбіньскі у рамках офіційного візиту до Харкова відвідали університет 19 червня 2016 року.В ході візиту відбулася лекція Комісара, зустріч зі студентами та викладачами одинадцяти університетів Харкова, які беруть участь у проектах ЄС, сесія запитань та відповідей.

    2016-10-10

    Лекція на тему “Торгово-економічні відносини між Україною і ЄС: поточний стан справ” для студентів та викладачів університету.Жослін Гітон, Перший Секретар відділу торгівлі і економіки Представництва Європейського Союзу в Україні

     2016-11-15

    Відомий французький музикант, піаніст та органіст Фредерік Ламансья провів ряд лекцій для франкофонних студентів присвячених валорізації культурної спадщини Франції.

     2016-11-30

    Лекція голови Майкрософт Україна Надії Васильєвої

     2016-12-13

    Відкрита лекція-дискусія посла ЄС в Україні, Голови Делегації ЄС в Україні пана Хюга Мінгареллі

      2017-02-15

    Лекції викладачів Кристіанштадського університету (Швеція):доцента в області корпоративного управління, доктора філософії Тимура Уманса за темою «Шведські методи ведення бізнесу»; професора в області корпоративного управління, доктора філософії Свена-Олофа Коліна за темою «Управління сімейним бізнесом у Швеції» та доцента в області бухгалтерського обліку та аудиту, доктора філософії Пермилли Броберг за темою «Практика аудиту в Швеції».

     2017-05-18

    Лекція Директора по проектам BSC Europe AB InBev Хестер Ван Линт за темою «Як побудувати успішну кар’єру в міжнародній компанії».

    2017-06-25

    Тренінг німецького журналіста Клеменса Шолля: роль журналістів у демократичному суспільстві

    2017-09-04

    Курс лекцій «Selected Topics in International Trade: Theory and Applications» лектор проф. Kateryna Khorkhordina (Ерлангенський університет імені Фрідріха Олександра м. Нюрнберг, Німеччина) в рамках проекту Ерасмус+

    2017-09-20

    Лекція на тему «Енергетична політика ЄС та зобов’язання України в сфері енергетики зі вступом в дію Угоди про асоціацію з ЄС» в рамках проекту «Energy Diplomacy Days» у Харкові. Проект спрямований на підтримку ініціатив, пов’язаних з енергетичною безпекою Західних Балкан, України, Молдови, Грузії та Вірменії і фінансується урядами США та Болгарії. Лектори: професор Софійського університету імені Св. Климента Охридського, доктор Атанас Георгієв; та експерт Болгарського дипломатичного Інституту Теді Ганчев

    2017-10-20

    Лекція професора кафедри політології Стокгольмського університету, консультантом виконавчого директора ООН з питань жінок Друде Далеруп на тему “Підвищення жіночого представництва в Європі: нові дослідження щодо цілей та інструментів”

    2017-10-23

    Лекція на тему «Причини кризи японських високотехнологічних галузей». Лектор – заслужений професор Університету Хакухо (Японія), президент Інституту малого бізнесу доктор Кенджі Хігучі.

    2018-03-28

    Лекція професора О Се Дже з університету Південної Кореї

    2018-04-15

    Цикл лекцій та виїзні заняття професора Університету Ліон-2 Фредеріка Ламансья для студентів спільної франко-української  магістерської програми «Туризм. Культурна спадщина. Досуг»

    2018-05-16

    Лекція віце-президента із персоналу компанії AB InBev Тун ван дер Веєра (Бельгія)

    2018-06-18

    Науково-практичний семінар з питань публікації статей у виданнях, що входять до провідних наукометричних баз. Професор Університету Південної Кароліни (США) Еркан Сіракая-Турк

    2018-09-14

    Лекції проректора Вищої державної техніко-економічної школи ім.Б.Маркевича в Ярославі (Республіка Польща) Ришарда Пукали зі страхування на фінансовому факультеті, про стан розвитку страхового ринку у ЄС та зміни, що відбуваються у системі його регулювання

    2018-09-15

    Курс «Міжнародні фінанси» професора університету імені Фрідріха-Александра (ФАУ) м. Ерланген-Нюрнберг (Німеччина) Юргена Келєра

    2018-09-20

    Науково-дослідний семінар «Економетричний аналіз і моделювання в економіці і фінансах» професора інституту економетрики Варшавського економічного університету (SGH) Добромиля Серва (Dobromil Serwa)

    2019-03-20

    Відкриті лекції професора Девіда Шульца (David Schultz) з Університету Хамлайн (м. Міннесота, США) на тему «Державне управління та виконавчі розпорядження президента США» та «Роль доказів у формуванні державної політики»

    2019-04-11

    Відкрита лекція професора Лусофонського гуманітарно-технологічного університету (Португалія) Руі Карлоса Естрела на тему: «Сучасні тренди розвитку економіки Португалії»

    2019-04-12

    Лекція «Фазовий перехід до «зеленої економіки»від професора Сумського державного університету Мельника Л. Г. (англійською мовою) в межах проекту Жана Моне

    2019-04-26

    З 2017 року в університеті щорічно проводиться цикл лекцій із Соціального підприємництва засновника та директора Інституту Сандала (Норвегія) доктора Ян-Урбана Сандала. Цикл включає три дисципліни: «Соціальне підприємництво»; «Інноваційний менеджмент»; «Сервісний менеджмент». Слухачі, в повному обсязі склали іспит із кожної дисципліни та отримали дипломи, сертифікати та відзнаки. За три роки випускниками Школи соціального підприємця стали близько 80 осіб. З 2020 року в Школі соціального підприємця зможуть навчатися студенти з усіх університетів Харківського університетського Консорціуму.Дати школи:28.02-10.03.2017 р.12-23.02.2018 р.15-26.04.2019 р.

    2019-05-06

    Семінар на тему: «Розробка системи універсальних навичок для третього циклу освіти на прикладі Докторської школи університету Тампере» проводили ад’юнкт професор, Керівник докторської школи Pirjo Nikander, та викладачі Kathleen Moore та Hanna Parviainen з Університету Тампере (Фінляндія)