• Кафедра менеджменту, логістики та інновацій

Рік заснування – 1930

м. Харків, просп. Науки, 9-А, 61166

ХНЕУ ім. С. Кузнеця, головний корпус, 2-й поверх, ауд. 225.

Тел. +38 (057) 702-02-65; (внутрішній 3-02)

Email: kafmli@hneu.net

Офіційний сайт кафедри: www.kafmli.hneu.edu.ua

Сторінка у Facebook

Сторінка у Instagram

Ми натхненні думати, аналізувати, створювати.

Завідуючий кафедри – доктор економічних наук, професор, Заслужений діяч науки і техніки України  Ястремська Олена Миколаївна

На кафедрі працює 16 викладачів, з них 3 доктора економічних наук, професори, 1 кандидат економічних наук, професор та 12 кандидатів економічних наук, доцентів.

Кафедра менеджменту, логістики та інновацій випускає:

Бакалаврів та магістрів за спеціальністю 073 «Менеджмент»:

Освітні програми:

Першого “бакалаврського рівня”:

• «Менеджмент організацій і адміністрування»

буклет

• «Менеджмент інноваційної діяльності»

• «Логістика»

буклет

Викладання за освітніми програмами «Менеджмент інноваційної діяльності» та «Логістика» здійснюється українською та англійською мовами.

Другого “магістерського рівня”:

• «Менеджмент (менеджмент організацій і адміністрування, логістика, менеджмент інноваційної діяльності»

буклет

На кафедрі здійснюється підготовка аспірантів (докторів філософії) за спеціальностями 051 «Економіка» та 073 «Менеджмент».

Міжнародна співпраця

Кафедра менеджменту, логістики та інновацій співпрацює з Університетом м. Крістіанстад (Швеція) з академічної мобільності студентів за спеціальністю 073 «Менеджмент»

Напрямки наукових досліджень:

Кафедрою здійснюються дослідження за фундаментальною бюджетною та госпдоговірною прикладною тематикою за напрямами:

• стратегічне управління життєдіяльністю підприємств на основі їх інвестиційної діяльності для забезпечення гідної якості трудового життя;
    • управління економічним і соціальним розвитком промислового підприємства;
    • організація взаємодії підприємства із суб’єктами зовнішнього оточення й внутрішнього середовища;
    • підвищення ефективності інноваційної та логістичної діяльності підприємства;
    • сучасні проблеми менеджменту суб’єктів господарювання в Україні;
    • управління економічними ресурсами підприємства;
    • управління функціональними системами діяльності підприємства;
    • управління життєдіяльністю підприємств на основі новітніх методів менеджменту.

Кафедра є співорганізатором міжнародної науково-практичної конференції: «Конкурентоспроможність та інновації: проблеми теорії та практики», яка проводяться щорічно.

Студенти кафедри є:

• переможцями і призерами Всеукраїнських студентських олімпіад;
    • переможцями Всеукраїнських конкурсів наукових студентських робіт.