• Презентація стипендіальної програми для навчання в США для студентів 1-3 курсів

13 листопада 2018 року в 15-30 а ауд. А6 (новий корпус) відбудеться презентація стипендіальної програми для студентів 1-3 курсів для навчання в США Global Undergraduate Exchange Program.

Презентацію проводитимуть заступник та помічниця аташе з питань культури Посольства США в Україні.

Global UGRAD – це програма, що фінансується та адмініструсться урядом Сполучених Штатів Америки та організацією World Learning. Програма надає повну стипендію студентам 1-3 курсів для навчання в університетах та коледжах США протягом одного академічного семестру за будь-якими спеціальностями без отримання академічного ступеня.

Учасники мають досягнути повноліття, бути студентами 1-3 курсів, навчатися успішно. Вагомою перевагою є активна громадська, волонтерська, спортивна діяльність.

Для участі у презентації просимо пройти попередню реєстрацію за посиланням:

Василик Сергій Костянтинович,

начальник відділу міжнародних зв’язків