• Спільна польсько-українська магістерська програма «Два дипломи» 2D за спеціалізацією «Бізнес-адміністрування» з Вищою школою менеджменту охорони праці (Польща)

Програма «Два Дипломи» 2D! – це міжнародна програма, яка реалізується спільно з Університетом Менеджменту Охорони Праці в Катовіце, Республіка Польща.
    Дипломи:
    • Магістра за спеціальності «Менеджмент», спеціалізація «Бізнес-адміністрування» ХНЕУ ім. С. Кузнеця,
    • Магістра зі спеціальності «Управління проектами» напряму «Менеджмент» Університет менеджменту охорони праці в Катовіце.
    Партнер програми – Університет Менеджменту Охорони Праці в Катовіце (Республіка Польща).
    Мови навчання – Англійська або польська.
    Навчання за програмою «Два дипломи» 2D! реалізується у формі:
    1) стаціонарного навчання – під час двох візитів до Польщі після складання сесії в ХНЕУ ім. С. Кузнеця;
    2) електронного навчання на платформі Moodle;
    3) самоосвітою на основі отриманих матеріалів;
    4) під час занять в ХНЕУ ім. С. Кузнеця за спеціалізацією «Бізнес-адміністрування». Спільний навчальний план дозволяє уникнути повторення вивчених дисциплін.

Умови зарахування на навчання у програмі:

Зарахування відбувається після вступу до магістратури ХНЕУ ім. С. Кузнеця за спеціальністю «Менеджмент», спеціалізація «Бізнес-адміністрування» (англійською або українською мовою навчання).
    Подання документів – до 15 вересня;

Для участі в програмі студенти подають документи:

1. Заяву на участь програмі «Два дипломи» 2D!
    2. Відсканований шкільний атестат.
    4. Відсканований диплом бакалавра и додаток.
    5. Відсканований закордонний паспорт (1 стор.)
    6. Кольорова фотографія в розмірі 20×25 мм розподільчою здатністю 300 dpi.
    7. При виборі навчання англійською мовою – копію сертифікату про рівень знання (TOEFL, IELTS або BEC).
    Документи надаються з 11 липня до 15 вересня:
    • особисто на кафедру Менеджменту та бізнесу, Бібліотечний корпус, к. 703;
    • або можуть бути надіслані на електрону адресу 2d.hneu@ukr.net
    Сканування необхідних документів можна виконати в к. 703 згідно графіку консультацій.
    Основні дисципліни:
    • Концепції управління
    • Право підприємств
    • Стратегічне управління
    • Управління процесами
    • Переговори
    • Психологія в управлінні
    • Аналіз проектного середовища
    • Організація проекту
    • Стандарти управління проектами
    • Управління проектною командою
    • Польська мова
    • Дипломний семінар
    Додаткові переваги Програми
    1. Можливість стажування в рамках програми Erasmus+ в країнах ЄС по закінченню навчання
    2. Можливість стажування в рамках програми POWER 3.1 на підприємствах Польщі (та інших країн), яке здійснюється під час навчання.
    3. Сертифікат про проходження курсу «Парламентаризм в ЄС».
    4. Сертифікат про знання польської мови (в разі презентації дипломної роботи польською мовою).
    Більш детальна інформація на сайті програми: http://2diploma.blogspot.com
    Координатори програми
    Клаудія Тирала
    Уповноважений ректора з міжнародної співпраці Університет Менеджменту Охорони Праці в Катовіце