• Франко-українська програма підготовки магістрів за спеціальністю «Туризм. Культурна спадщина. Дозвілля» з Університетом Ліон-2 ім. Люм’єр (Франція)

СПІЛЬНА ФРАНКО-УКРАЇНСЬКА ПРОГРАМА ПІДГОТОВКИ МАГІСТРІВ
    «ТУРИЗМ. КУЛЬТУРНА СПАДЩИНА. ДОЗВІЛЛЯ»

• Магістра зі спеціальності «Туризм» ХНЕУ ім. С. Кузнеця,
    • Магістра зі спеціальності «Туризм. Культурна спадщина. Дозвілля» Університету Ліон2 ім. Люм’єр.
    Магістерська програма пропонує студентам можливість продовжити своє навчання і здобути франкофонну мультидисциплінарну освіту у туристичній сфері.
    Мета навчання:
    • підготувати франкофонних спеціалістів, які володіють різноманітними фаховими знаннями з підвищення цінності культурної спадщини, розробки туристичних проектів, комерціалізації інноваційних туристичних продуктів на регіональному, національному і міжнародному рівнях;
    • надати студентам можливість отримати професійний досвід у двох країнах (Україні і Франції) і отримати дипломи двох університетів (Харківського національного економічного університету ім. Семена Кузнеця і Університету ім. Люм’єр Ліон 2);
    • надати студентам можливість сформувати знання, вміння і навички, необхідні для інтеграції до світового ринку праці.
    Міжнародний туризм і культурна спадщина потребують відкритості для пізнання нового, готовності до адаптації, допитливості, які відображають подвійну орієнтацію студентів на отримання специфічних знань і професійних навичок як у сфері економіки міжнародного туризму, так і методів і специфічних засобів створення туристичних проектів і підвищення цінності культурної спадщини на основі досвіду Франції. У цьому контексті, знання іноземних мов, особливо французької, є необхідним.
    Партнер програми – Університет ім. Люм’єр Ліон 2 (Франція)
    Зарахування відбувається після проведення співбесіди з кандидатами, які мають освіту бакалавра або магістра.
    Умови зарахування на навчання у програмі:
    • Необхідні документи для попереднього відбору кандидатів (українською та французькою мовами):
      • мотиваційний лист (у довільній формі; вказати, чим викликаний інтерес до програми та як планується використовувати результати навчання у подальшій професійній діяльності);
      • резюме (у форматі Europass завантажити шаблон  завантажити інструкцію);
      • копія диплому та/або виписки з диплому.
    • Співбесіда з метою перевірки рівня володіння французькою мовою, знання предметної області, мотивації;
    • Подання документів до зарахування – до 25 серпня поточного року.
    Документи надсилати на електрону адресу: moroz.nataliia.icv@gmail.com (копія на hneu.tour@gmail.com)
    Кандидати мають підтвердити:
    • знання французької мови щонайменше на рівні А2, рекомендований рівень володіння мовою – В1;
    • володіння базовими знаннями з туризму, економіки, регіонального розвитку;
    • мотивацію до навчання на програмі та подальшої роботи у сфері туризму.
    Основні дисципліни:
    • Ділова іноземна мова (французька)
    • Міжнародна економіка
    • Економіка галузі рекреації та дозвілля
    • Фінансовий менеджмент
    • Міжнародне право та право Європейського Союзу
    • Управління персоналом у мультинаціональних корпораціях
    • Менеджмент якості туристичних послуг
    • Державне управління туристичною діяльністю
    • Міжнародний туризм
    • Бухгалтерський облік та оподаткування на туристичних підприємствах
    • Організація та проведення культурних заходів
    • Культурна спадщина
    • Геоінформаційні системи в туризмі
    • Маркетинг та менеджмент у міжнародному туризмі
    • Методологія і організація наукових досліджень у туризмі (методи діагностики туристичної діяльності)
    • Методи та моделі дослідження економічних процесів та управління проектами у туризмі
    У рамках програми заплановано проходження 2-х професійних стажувань.
    Більш детальна інформація на сайті програми: mbatourisme.hneu.edu.ua
    Керівники програми
    Ізабель Лефор, професор Університету ім. Люм’єр Ліон 2Володимир Єгорович Єрмаченко, проректор ХНЕУ ім. С. Кузнеця
    Координатори програми