• Аспірантура: 291 Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії

ОНП «Міжнародні відносини» реалізується в межах спеціальності 291 Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії галузі знань 29 Міжнародні відносини.

Гарант ОНП:

РОМАНЮК Олександр Іванович – доктор політичних наук, професор, професор кафедри міжнародних відносин, політичних наук і практичної філософії.

Члени робочої групи ОНП:

КУЗЬ Олег Миколайович – доктор філософських наук, професор, завідувач кафедри міжнародних відносин, політичних наук і практичної філософії.

КОРОТКОВ Дмитро Сергійович – кандидат політичних наук, доцент, доцент кафедри міжнародних відносин, політичних наук і практичної філософії.

ЗГУРСЬКА Юлія Вікторівна, заступник директора Департаменту міжнародного співробітництва Харківської міської ради.

Освітньо-наукова програма «Міжнародні відносини», 2024

ОСВІТНЬО-НАУКОВА ПРОГРАМА ПОПЕРЕДНІХ РОКІВ

Навчальний план підготовки здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії за освітньо-науковою програмою «Міжнародні відносини» 2024 рік вступу

НАВЧАЛЬНІ ПЛАНИ ПОПЕРЕДНІХ РОКІВ