Заходи

Звітно-виборчі збори Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених ХНЕУ ім. С. Кузнеця

Дата: 21 лютого 2023 року

З метою відновлення активної наукової діяльності університету та заохочення молодих науковців до створення нових проєктів, було переобрано склад товариства.

Голова НТСАД: Бордаєв Владислав Вікторович, аспірант кафедри міжнародної економіки і менеджменту, 1 року навчання.

Заступник голови НТСАД: Дереза Поліна Вікторівна, студентка факультету «Міжнародних відносин і журналістики» , 2 курс.

* * *

Створено телеграм-канал та інстаграм, в якому публікуються світові новини, цікава інформація про історію університету, рубрика з вивчення англійської мови, назви і час проведення заходів.

ЩО?ДЕ?КОЛИ?

Дата: 20 березня 2023 р.

Івент, який присвячений відновленню діяльності наукового товариства

ОНЛАЙН МАЙСТЕР-КЛАС

Дата: 17 березня 2023 р.

Онлайн майстер-клас від випускника нашого університету, з досвідом роботи в компаніях «Bosch», та «Tesla» в Німеччині.

Тема майстер-класу: працевлаштування в світовій компанії «Tesla» – те, про що не розповідають в мережі.

Спікер: Владислав Зайцев

ОНЛАЙН МАЙСТЕР-КЛАС

Дата: 29 березня 2023 р.

Майстер-клас від власника tg-каналу Finstop, з 22-х річним річним досвідом роботи в банках:

• Мегабанк
    • Факторіал банк
    • Надра банк

Тема майстер-класу: Вплив головних центробанків світу на глобальний фінансовий ринок. Перспективи гривні в післявоєнні часи.

Спікер: Андрій Олійник

* * *

ВЕБІНАР «ЯК НАПИСАТИ КРУТУ СТАТТЮ»

Дата: 12 квітня 2023 р.

Вебінар, за підтримки НТСАД, на якому ви дізнаєтеся що таке наукова стаття, для чого вона потрібна під час навчання, її структура, як і де друкувати статтю.

* * *

ВЕБІНАР «Artificial intelligence closer than you think: ChatGPT» Дата: 28 квітня 2023 р.

Вебінар, за підтримки НТСАД, на якому ви дізнаєтеся все про ШІ від ІT-консультанта з Нідерландів з понад 7-ми річним досвідом роботи та членом команди глобального ІТ-лідера Capgemini.

Тема майстер-класу: штучний інтелект / GPT, і як їх ефективно використовувати

Спікер: Pascal Regeer

Травень 2023

Товариством було проведене дослідження щодо досвіду та звичок використання фінансових послуг банків.

Мета дослідження: сформувати загальну картину та впровадити нові рішення у нашому партнерстві з великим міжнародним банком, щоб отримати більш зручні та доступні інструменти для управління грошима.

1 жовтня 2023

НТСАД та адміністрація ХНЕУ ім. С. Кузнеця запускають курс, в рамках якого слухачі пройдуть весь шлях написання наукової роботи:

• Формулювання тематики дослідження.
    • Вибір журналу.
    • Підготовки статті до друку .
    • Подання статті.

Метою курсу є створення спільноти науковців, які вміють продукувати наукові статті, що відповідають вимогам всесвітніх науковометрічних баз.

Після завершення курсу статі подаються до друку у журнали, які індексуються у SCOPUS.

❗️Тільки після подання статті до друку у журнал, який індексується у Scopus, Web of Science тощо, курс вважається зарахованим & підкріплюється сертифікатом на 1 кредит ECTS.

Реєстрація https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc4SRITQTIJVlTh5p7bPxUDaxHjzXlW2WlbPTe2wgFIztDY5A/viewform