• Об’ява щодо особливостей проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю «Управління фінансово-економічною безпекою» в умовах, які склалися

Шановні учасники Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей за спеціальністю «Управління фінансово-економічною безпекою»! Відповідно до рішення Кабінету Міністрів України щодо запровадження карантину для всіх типів закладів освіти незалежно від форм власності і сфери управління, листа Міністерства освіти і науки України No 1/9-154 від 11.03.2020, базовим закладам вищої освіти з проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади та ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей рекомендується з 12 березня по 3 квітня 2020 року відмінити проведення другого етапу ІІ туру Конкурсу – підсумкові науково-практичні конференції або провести їх у режимі відеоконференцій.

Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця прийняв рішення відмінити проведення другого етапу ІІ туру Конкурсу –підсумкову науково-практичну конференцію та підвести підсумки Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у 2019/2020 н.р. за результатами першого етапу ІІ туру.

Рейтингові списки учасників, список переможців розміщено на сайті університету, за посиланням:(https://www.hneu.edu.ua/vseukrayinskyj-konkurs-studentskyh-naukovyh-robit-z-galuzej-znan-i-spetsialnostej/). Списки переможців буде розміщено за тим же посиланням.

Дипломи І, ІІ, ІІІ ступеня буде розіслано переможцям-авторам поштою.

Дякуємо всім за співпрацю!

• 17.03.2020