• Привітання Ректора ХНЕУ ім. С. Кузнеця – Пономаренка В.С. з отриманням високої державної нагороди!

Колектив ХНЕУ ім. С. Кузнеця щиро Вітає Пономаренка Володимира Степановича – Ректора Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця з отриманням високої державної нагороди – орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня! За значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави,   вагомі трудові досягнення та багаторічну сумлінну працю.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, нових здобутків, незгасимої енергії та невтомності в повсякденній відповідальній роботі на благо нашого університету та всієї України!

Детальніше за посиланням:  www.president.gov.ua/documents/4042018-25630

• 03.12.2018