• Вступ до аспірантури: Одразу після вступу (зарахування)

Одразу після вступу (зарахування) до аспірантури Університету

І. У період з 08 вересня по 15 вересня 2020 року відбудеться тренінг «Інтеграція вступників до освітньо-наукового простору ХНЕУ ім. С. Кузнеця» для вступників до аспірантури та аспірантів (відповідно до наказу ректора № 115 від 07.07.2020 р). Явка усіх аспірантів – обов’язкова.

ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ ТРЕНІНГІВ 08-15 вересня 2020 р.

ІІ. 15 вересня відбудуться організаційні збори 1 курсу: зустріч 1-курсників з ректором та провідними науковцями університету. Час та місце проведення повідомлено у об’яві на «Дошці оголошень».

ІІІ. До 20 вересня аспірант (здобувач ступеня доктора філософії поза аспірантурою) зобов’язаний подати до відділу аспірантури і докторантури ХНЕУ ім. С. Кузнеця такі документи:

• згоду на обробку персональних даних;
    • копію трудової книжки (за наявності), завірену за останнім місцем роботи;
    • графік робочого часу (за зразком, який розміщено на офіційному сайті у розділі «Наука: Аспірантура: Трудова діяльність, якщо аспірант працює.

IV. Протягом 1-го тижня вересня для аспірантів 1-го року підготовки будуть проведені презентації дисциплін вільного вибору. Графік проведення презентацій опубліковано на «Дошці оголошень».

Ознайомитись зі змістом та процедурою вибору вибіркових навчальних дисциплін можна ознайомитись в розділі: Наука: Аспірантура: Вибір навчальних дисциплін.

V. Не менш ніж через 2 тижні з дня зарахування, аспірант зобов’язаний обговорити і затвердити тему дисертації на засіданні кафедри, за якою він закріплений на час підготовки у аспірантурі, після чого він надає до відділу аспірантури і докторантури ХНЕУ ім. С. Кузнеця протокол з засідання кафедри та заповнену форму (встановленого зразка) обґрунтування теми дисертації. Надалі (не пізніше місяця з дня зарахування до докторантури) тема дисертації аспіранта (за його присутності) обговорюється на засіданні відповідної комісії та затверджується (за необхідності з уточненнями) вченою радою ХНЕУ ім. С. Кузнеця. Більш детальна інформація у розділі: Наука: Аспірантура: Вибір або зміна теми дисертаційного дослідження.

VI. Протягом місяця з дня зарахування, аспіранти заповнюють індивідуальний план роботи (планові показники) аспіранта в двох екземплярах та надають його до відділу аспірантури і докторантури.

Взаємні зобов’язання університету та аспіранта, який навчається за рахунок видатків державного бюджету або за кошти фізичних або юридичних осіб, визначаються в договорі, який аспірант підписує з ХНЕУ ім. С. Кузнеця).