• Аспірантура: Індивідуальний план роботи аспіранта

Індивідуальний план роботи аспіранта

Загальні положення

Здобувачі вищої освіти ступеня доктора філософії здійснюють підготовку в аспірантурі за індивідуальним планом роботи аспіранта (далі – ІП).

Індивідуальний план роботи аспіранта (здобувача вищої освіти ступеня доктора філософії) очної та заочної форм навчання поділено на 8 семестрів (по два семестри в кожному з 4-х років підготовки), кожен з яких містить дві частини: індивідуальний план наукової роботи та індивідуальний навчальний план, основою формування яких є освітньо-наукова програма та навчальний план підготовки здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії на третьому (освітньо-науковому) рівні вищої освіти у ХНЕУ ім. С. Кузнеця.

ІП є обов’язковим до виконання аспірантом і використовується для оцінювання успішності виконання запланованої навчальної та наукової роботи аспіранта.

Індивідуальний план роботи аспіранта («План (%)») заповнюється аспірантом на початку кожного семестру навчального за погодженням з науковим керівником.

Індивідуальний план роботи аспіранта погоджується з проректором з наукової роботи та затверджується вченою радою Університету протягом двох місяців з дня зарахування аспіранта до аспірантури Університету.

Індивідуальний план роботи аспіранта оформлюється у 2-х однакових примірниках: 1-й – робочий примірник, 2-й – контрольний примірник. Після заповнення планів (у період між атестаціями) за робочим примірником індивідуального плану роботи аспірант здійснює підготовку в аспірантурі (індивідуальний план може зберігатися на кафедрі), а контрольний примірник подається на зберігання до відділу аспірантури і докторантури на наступний день після проведення проміжної або підсумкової атестації – звітування на кафедрі.

ІП заповнюється чорнилом синього кольору.

В ІП не має бути виправлень та слідів використання коректурних канцелярських засобів.

Бланки ІП аспірант отримує особисто після зарахування до аспірантури університету на тренінгу «Інтеграція вступників до освітньо-наукового простору ХНЕУ ім. С. Кузнеця»

Загальний план підготовки здобувачів ступеня доктора філософії в аспірантурі / поза аспірантурою

Заповнення індивідуального плану роботи аспіранта:

Титул

Обґрунтування вибору теми дисертації на здобуття ступеня доктора філософії

Індивідуальний навчальний план

Індивідуальний план наукової роботи

Звітування про фактичний стан виконання індивідуального плану роботи аспіранта (здобувача)

Інші розділи