• Вступ до аспірантури: Наукові керівники

Наукові керівники

Науковим керівником роботою над дисертацією здобувачів ступеня доктора філософії можуть бути наукові та / або науково-педагогічні співробітники ХНЕУ ім. С. Кузнеця, які мають дозвіл вченої ради ХНЕУ ім. С Кузнеця.

Для отримання дозволу особа має відповідають ВИМОГАМ, затвердженим п. 4 Порядку підготовки здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії у ХНЕУ ім. С. Кузнеця (далі  – Порядок).

Кандидати на отримання дозволу керувати роботою над дисертацією аспірантів мають надати за 10 днів до чергового засідання вченої ради вченому секретарю Університету такі документи:

• витяг з протоколу засідання кафедри із зазначенням конкретних умов (з переліку п. 4.2 Порядку), яким відповідає науковий або науково-педагогічний працівник та клопотанням надати дозвіл на наукове керівництво роботою над дисертацією на здобуття ступеня вищої освіти доктора філософії;
    • документи, які підтверджують дотримання кандидатом у наукові керівники умов п. 4.2 Порядку;
    • список праць (за останні 5 років), завірений завідувачем кафедри.

Наукові керівники ХНЕУ ім. С. Кузнеця

Наукові консультанти ХНЕУ ім. С. Кузнеця