• Польсько-українська магістерська програма подвійного диплому з освітньо-професійної програми «Івент менеджмент» з Університетом Миколи Коперника в Торуні (м. Торунь, Польща)

Польсько-українська програма подвійного диплому для підготовки магістрів за спеціальністю «Івент менеджмент» з Університетом Миколи Коперника в Торуні (м. Торунь, Польща)

Програма діє з 2019 року

Магістерська програма орієнтована на підготовку висококваліфікованих фахівців для івент-індустрії, які не тільки розуміють складність будь-якого івент-бізнесу, а мають необхідні знання та навички для роботи, а саме, знання у сфері сучасного менеджменту, івент менеджменту, івент маркетингу, управління івент-проектами, культурної політики тощо.

Випускники програми володіють фаховими знаннями:

• івент менеджменту;
    • івент маркетингу.

Наші переваги:

• дипломи магістра двох університетів:
    спеціальність «Менеджмент соціокультурної діяльності» ХНЕУ ім. С. Кузнеця (Україна) спеціальність «Івент менеджмент» Університет Миколи Коперника в Торуні (Польща)
    • отримання професійного досвіду у двох країнах (Україні і Польщі);
    • можливість отримання грантів на навчання;
    • продуктивне поєднання подорожей з навчанням;
    • досвід навчання та практика роботи у міжкультурному середовищі;
    • можливість участі в європейських проектах за програмою Erasmus

Партнери програми

ХНЕУ ім. С. Кузнеця (Україна)

2 семестри

Університет Миколи Коперника в Торуні (Польща)

2 семестри

Загалом 90 ECTS Загалом 120 ECTS

Основні дисципліни, що викладаються:

• Івент менеджмент
    • Івент маркетинг
    • PR
    • Підприємництво
    • Ораторське мистецтво та спічрайтинг
    • Управління Start-up проектами

Як стати студентом програми:

• Бути студентом 1 курсу магістратури спеціальності 028 «Менеджмент соціокультурної діяльності», освітньої програми «Івент менеджмент»
    • Мати бажання та мотивацію до участі в програмі
    • Володіти англійською мовою на рівні не нижче B2
    • Подати документи та пройти співбесіду

Перелік документів, які необхідні для проходження конкурсу в Університеті Миколая Коперника в Торуні (Польща) на програму подвійного диплому:

• копія закордонного паспорта;
    • резюме (англійською мовою);
    • мотиваційний лист (англійською мовою);
    • академічна довідка, яка засвідчує успішність (середній бал);
    • медична страховка

Перший тур відбору відбувається в ХНЕУ ім. С. Кузнеця на основі співбесіди та формальних критеріїв.

Другий тур та зарахування відбувається на основі заочного відбору за визначеними Університетом Миколи Коперника в Торуні (Польща) документами.

Вимоги до кандидатів:

• знання англійської мови на рівні не нижче В2
    • навчання в магістратурі ХНЕУ ім. С. Кузнеця за спеціальністю 028 «Менеджмент соціокультурної діяльності», освітня програма «Івент менеджмент»

Вартість навчання:

Уточнюється

Є можливість навчання за програмою мобільності

Керівники програми

Лепейко Тетяна Іванівна,

д.е.н., професор, завідувач кафедри менеджменту та бізнесу ХНЕУ ім. С. Кузнеця

Карашевський Роберт

професор, завідувач кафедри досконалості бізнесу Університету Миколи Коперника в Торуні (Польща)

Координатор програми