• Вступ до фаху: перші кроки до омріяної професії

18 вересня 2019 року в ауд. А-5 в межах навчальної дисципліни «Вступ до фаху» студенти 1-го курсу освітніх програм «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» і «Економіка підприємства» мали можливість поспілкуватись з потенційними роботодавцями, представниками бізнес структур.

Велику зацікавленість аудиторії викликав майстер клас від Євгена Сівова, аналітика консолідованої інформації Nowy Styl Group (АТ «Новий стиль»).

Студенти познайомилися з діяльністю даного підприємства, складовими успіху сучасного  фахівця економічної сфери. Євген Сівов наголосив, що основою успіху є критичне мислення, допитливість, творчий підхід та готовність брати на себе відповідальність, враховуючи ризики.

Аудиторія отримали безцінний досвід практичних порад, який спонукатиме до оволодіння професійними компетентностями.

Також студенти прийняли участь в роботі круглого столу з представниками бізнесу в обговоренні проблем розвитку бізнесу і сучасних практик. До роботи круглого столу долучились:

Надія Іщенко – начальник відділу трудових відносин Nowy Styl Group (АТ «Новий стиль»);

Ірина Петренко – менеджер з персоналу ТОВ «Сільпо-Фуд»;

Наталія Корольчук –  менеджер з персоналу ТОВ «Сільпо-Фуд»;

Олексій Мамаєв – директор українського представництва «Німецька Академія Експорта»;

Вікторія Головко – керівник відділу роботи з ключовими партнерами ТОВ «ЛФС Тайм»;

Плахтій Наталья – начальник відділу персоналу «Ашан-Тарасівська»;

Букін Євгеній – начальник відділу «Ашан-Тарасівська»;

Шевченко Лариса – начальник відділу персоналу «Ашан-Героїв Праці»;

Піпіч Тетяна – заступник начальника сектору касових операцій «Ашан-Героїв Праці».

Привітав учасників, наголосивши на основних аспектах якісної підготовки фахівців та їх зайнятості проректор з науково-педагогічної роботи, професор Микола Васильович Афанасьєв.

Студенти поділились власними очікуваннями від навчання в університеті стосовно майбутньої професії, натомість  представники бізнесу розкрили секрети успішної їх самореалізації.

В процесі роботи круглого столу між учасниками відбувалась цікава, жвава дискусія.

По завершені заходу запрошені фахівці поділились позитивними враженнями від дискусії, дали цінні поради щодо оволодіння навиками майбутньої професії, а також запропонували отримати практичний досвід в рамках дуальної освіти.

Участь студентів у подібних заходах дає унікальну можливість зробити вагомий внесок у майбутню кар’єру!

• 20.09.2019