• ХНЕУ ІМ. С. КУЗНЕЦЯ ПОКРАЩИВ ПОЗИЦІЇ В НАЦІОНАЛЬНОМУ РЕЙТИНГУ «ТОП-200 УКРАЇНА»

За результатами участі у рейтингу Топ-200 Україна” 2019, ХНЕУ ім. С. Кузнеця посів 40 місце і покращив позиції минулого року на 12 місць.

Значно зросли позиції університету за всіма складовими рейтингу (“Якість науково-педагогічного потенціалу”, ” Якість навчання”, “Міжнародне визнання”).

Цього року ХНЕУ ім. С. Кузнеця займає:

4 місце серед економічних ЗВО (із 2 місцем – за оцінкою міжнародного визнання, і 3 місцем – за якості навчання);

10 місце серед ЗВО Харкова (із 4 місцем – рівнем якості навчання, і 6 місцем – за оцінкою міжнародного визнання).

Методика проекту «Топ-200 Україна», створена відповідно до Берлінських принципів ранжування університетів та базується на використанні:

• Відкритих даних прямих вимірів (сумарною вагою 85%);
    • Експертних висновків фахівців у галузі вищої освіти і головних ринків праці України (сумарною вагою 15%).

Відповідно до цієї методики діяльність ЗВО оцінюється за допомогою  інтегрованого індексу (Iз). Цей індекс містить три комплексні складові:

• індекси якості науково-педагогічного потенціалу (Інп) 40%;
    • індекс якості навчання (Iн) 25%;
      • індекс міжнародного визнання (Iмв) 20%.

За бажанням у рейтингу беруть участь усі ЗВО України, але результати висвітлюються лише 200 кращих.

Результати та методологію рейтингу «ТОП-200 Україна», 2019 можна подивитись на сайті «Євроосвіта» http://www.euroosvita.net/index.php/?category=1&id=6091

• 19.07.2019