• МАГ-МАЙНОР Корпоративні інформаційні системи на базі 1С:Підприємництво

Корпоративні інформаційні системи  на базі 1С: Підприємство

Пререквізити (базові знання необхідні для успішного опанування компетентностями):
    Базові знання з інформатики та комп’ютерної техніки, інформаційних систем і технологій.
    Коротка анотація дисципліни (загальна характеристика, особливості, переваги)
    Навчальна дисципліна «Корпоративні інформаційні системи  на базі 1С: Підприємство» буде корисна майбутнім фахівцям економічного профілю, тим хто збирається використовувати корпоративні інформаційні системи в бізнесі.

Місія ІС – виробництво інформації для ефективного управління бізнесом. Головна мета автоматизації управління бізнесом – допомогти підприємствам у досягненні їхніх кінцевих цілей, пов’язаних з розвитком, розширенням бізнесу, завоюванням конкурентних переваг на ринку, зменшенням витрат і собівартості продукції й послуг, підвищенням їхньої якості. Ця мета досягається шляхом своєчасного надавання повної, вірогідної, якісної, адекватної інформації для прийняття рішень з управління бізнесом. Таким чином, впровадження та використання корпоративних інформаційних систем для управління бізнесом дає можливість підвищити конкурентні переваги підприємства.

Вивчення цієї дисципліни дає можливість студенту:

• обґрунтовувати вибір корпоративної ІС відповідно до стандартів управління бізнесом;
    • в системі “1С: Предприятие 8.2”:
    • здійснювати налаштування основних параметрів системи,
    • реєструвати нову організацію в системі,
    • створювати штатний розклад,
    • здійснювати оформлення прийому на роботу в організацію,
    • планувати зайнятість персоналу,
    • планувати та відстежувати проходження навчання персоналу,
    • відображувати кадрові зміни у системі,
    • здійснювати облік грошових коштів, придбання ТМЦ та розрахунки з постачальниками,
    • здійснювати облік продажу товарно-матеріальних цінностей та розрахунків з клієнтами.
    Мета та основні задачі дисципліни
    Метою дисципліни є викладання даної навчальної дисципліни є формування у студентів компетентностей щодо використання інформаційних систем як інструментарію управління бізнесом.

Для досягнення мети поставлені такі основні завдання:

• засвоєння основних стандартів управління корпоративними ІС на підприємствах;
    • оволодіння практичними навичками використання ІС для управління бізнесом на базі програмного комплексу «1С: Підприємство».
    Компетентність, що забезпечує
    Вивчення дисципліни забезпечує формування у фахівців здатності:

• володіти основними  методами, способами і засобами  обробки інформації за допомогою програмного комплексу «1С: Підприємство»;
    • використовувати корпоративні інформаційні системи в бізнесі.
    Трудомісткість
    5 кредитів, 150 годин, залік