• Італійсько-українська програма двох дипломів за спеціальностями «Міжнародний бізнес» (ХНЕУ ім. С. Кузнеця) та «Глобальна економіка і бізнес» (ЮНІКАС, Італія) з Університетом Кассіно і Південного Лаціо (Італія)

Італія-Україна

Міжнародна програма двох дипломів

Партнер: Університет Кассіно і Південного Лаціо (ЮНІКАС)

Відкривається міжнародна програма з італійським університетом ЮНІКАС.

• Лише за 1,4 роки (3 семестри) магістратури студенти-учасники зможуть отримати одразу два дипломи (український та італійський) за спеціальностями «МІЖНАРОДНИЙ БІЗНЕС» (ХНЕУ ім. С. Кузнеця) та «ГЛОБАЛЬНА ЕКОНОМІКА І БІЗНЕС» (ЮНІКАС, Італія).
    • Навчання відбуватиметься англійською мовою.
    • Для зарахування на програму необхідно скласти ЗНО (ЄВІ) з англійської мови (або міжнародний сертифікат В2), вступний іспит за спеціальністю у магістратуру ХНЕУ ім. С. Кузнеця та пройти співбесіду з представниками ЮНІКАС (Італія).
    • Плата за навчання – стандартна річна у ХНЕУ ім. С. Кузнеця і 920 євро в ЮНІКАС

Перелік документів для вступу

1. Документ про освіту з додатком (оригінал + копія)
    2. Екзаменаційний лист єдиного вступного іспиту з іноземної мови (оригінал +копія) та результати іспиту