Можливості для студентів з особливими потребами

В Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця створено сприятливі умови для життєдіяльності осіб з обмеженими фізичними можливостями, надається соціальний захист студентам з особливими потребами та враховані і витримані умови для проживання у студентських гуртожитках:

1. Всі навчальні корпуси обладнано засобами бар’єрного доступу, а саме: встановлені пандуси, налагоджена безперебійна робота ліфтів, розміщені інформаційні вказівники.
    2. Майже всі студенти з обмеженими фізичними можливостями мешкають у гуртожитку №5 «П`ятірочка», який розташований на відстані 20-25 метрів від навчальних корпусів  університету.
    3. Гуртожиток №5 «П`ятірочка» обладнано засобами бар’єрного доступу, а саме: встановлені пандуси, налагоджена безперебійна робота ліфтів, розміщені інформаційні вказівники.
    4. Університет спільно з профспілковою організацією студентів надає першочергову допомогу студентам з обмеженими фізичними можливостями під час вирішення побутових питань.
    5. До Міжнародного дня інвалідів, який щорічно проходить 03 грудня проводяться спільні «круглі столи», де уточнюються сумісні пропозиції щодо покращення побутових умов для осіб з особливими потребами; студенти з особливими потребами отримують матеріальну допомогу та підтримку.
    6. Громадськими організаціями ведеться постійний контроль щодо якості умов навчання та проживання студентів з обмеженими фізичними можливостями у гуртожитках університету.

Елементи безперешкодного доступу, якими облаштовано будівлі і приміщення університету
    Перелік будівель навчального закладу, облаштованих елементами безперешкодного доступу
    Загальна кількість побудованих пандусів по будівлях
    З них кількість пандусів, що побудовані відповідно до вимог державних будівельних норм