• Франко-українська програма підготовки магістрів спеціальності «Бізнес-інформатика» з Університетом Ліон-2 ім. Люм’єр (Франція)

СПІЛЬНА ФРАНКО-УКРАЇНСЬКА ПРОГРАМА ПІДГОТОВКИ МАГІСТРІВ

«БІЗНЕСІНФОРМАТИКА»

DOUBLES DIPLÔMES DE MASTER/ MAGISTER «INFORMATIQUE DÉCISIONNELLE ET STATISTIQUE POUR LE MANAGEMENT»

• Відзнака A+ 2010 року французької Агенції з оцінювання наукових досліджень
    • 2013: 1 місце в конкурсі «Підприємець-випускник університету Ліон2»
    • з 2013:SMBG Consulting Group – магістерська програма «Бізнес-інформатика» – в ТОР 10 у Франції

Програма діє з 2005 року, за цей час більше 220 випускників отримали дипломи магістрів двох університетів.

СПІЛЬНА МАГІСТЕРСЬКА ПРОГРАМА «БІЗНЕС-ІНФОРМАТИКА» готує фахівців міжнародного рівня в галузі інформатики, статистики, управління ІТ проектами та ІТ-підрозділами, підприємництва. Професійна діяльність випускників спрямована на підтримку прийняття рішень, управління та організацію корпоративних інформаційних систем, реорганізацію та оптимізацію бізнесу. Важливою складовою програми є 6-місячне стажування та виконання реальних практичних проектів на підприємствах Франції.

Дисципліни навчального плану

Базові дисципліни

• Розробка та впровадження ІС
    • Управлінські ІС та сховища даних
    • Управління архітектурою підприємства
    • Управління ІТ-проектами
    • ІТ інфраструктура
    • Інновації та іпдприємництво
    • Стратегія ІС
    • Безпека ІС
    • Господарське право та інтелектуальна власність

Дисципліни спеціалізації «Бізнес-інформатика»

• Аналіз та оптимізація бізнес-процесів підприємств
    • Програмування
    • Програмна інженерія
    • Аналіз даних
    • Web-програмування
    • Статистичне моделювання та прогнозування
    • Об’єктно-орієнтоване програмування
    • Бази даних
    • Французька мова

Організація навчального процесу

120 ECTS (4 семестри = 2 роки)

90 ECTS = 3 семестри в ХНЕУ  ім. С. Кузнеця (Харкові за участі викладачів Університету Ліон-2)

30 ECTS = 1 семестр + стажування = в ЛІОНІ, Франція.

Академічний ступінь

Магістр (з французької та української сторін)

Дипломи:

• диплом магістра зі спеціальності «Інформаційні системи та технології» ХНЕУ ім. С. Кузнеця;
    • диплом магістра зі спеціальності «Інформатика прийняття рішень та статистика в менеджменті» Університету Ліон-2.

Рівень доступу до магістерської програми

До програми приймаються кандидати, які мають повну вищу освіту (диплом бакалавра, спеціаліста, магістра).

Заняття проводяться у вечірній час з понеділка по п’ятницю та у суботу.

Критерії зарахування студентів до програми

Відбір кандидатів проводить спільна франко-українська комісія, до складу якої долучаються представники Посольства Франції, Французького культурного центру, підприємств.

На яку кількість студентів розрахована програма (французьких/українських/інших країн)

Програма розрахована на 25 українських студентів, є можливість участі 3-5 французьких студентів, які вивчають російську мову.

Партнери програми

Програма підтримується Посольством Франції, Міністерством іноземних справ Франції і регіоном Рон Альп; французько-українською асоціацією інновацій та передачі технологій; асоціацією прикладної статистики та математики; асоціацією випускників французьких освітніх програм.

Сайт програми: https://french.hneu.net/

Наше місцезнаходження:

ХНЕУ, Головний навчальний корпус,

аудиторії 403, 412.

Керівники програми:

У ХНЕУ ім. С. Кузнеця:

(т. 057-702-0202):

Кафедра інформаційних систем

Золотарьова Ірина Олександрівна

Беседовський Олексій Миколайович

Mailmba.bi.lyon.kharkiv@gmail.com

В університеті Ліон-2:

prof. Jean-Hugues CHAUCHAT

Mailjean-hugues.chauchat@univ-lyon2.fr

prof. Jerome DARMONT

Mailjerome.darmont@univ-lyon2.fr

Перелік документів, які необхідні для зарахування в ХНЕУ ім. С. Кузнеця:

1. Заява на зарахування в ХНЕУ.
    2. Копія паспорта громадянина України.
    3. Копія диплома бакалавра (або спеціаліста, або магістра) та додатку до диплома.
    4. 4 фотокартки 3х4.
    5. Якщо Ви є студентом ХНЕУ ім. С. Кузнеця– довідка з деканату про продовження навчання.
    6. Копія ідентифікаційного коду.

Перелік документів, які необхідні для зарахування в Ліон-2:

1. Копія свідоцтва про народження з офіційним перекладом французькою мовою (нотаріально завірено).
    2. 2 фотокартки як на паспорт.
    3. Копія закордонного паспорта.
    4. Копія диплома бакалавра та додатку до диплома.