• За спеціальністю «Інженерія програмного забезпечення»

Кафедра інформаційних систем здійснює підготовку бакалаврів за освітньо-професійною програмою  «Інженерія програмного забезпечення» в  окремих в англомовних групах. Всі дисципліни викладаються виключно англійською мовою досвідченими викладачами, що мають сертифікати ВЕС Кембриджського університету. Змістовна частина навчальних планів англійською та українською мовами повністю співпадають, що надає студентам можливість користуватися різномовними посібниками та іншими науково-методичними джерелами, а також брати участь у міжнародних змаганнях з програмування.

Студенти, які навчаються в англомовних групах, мають можливість брати участь в програмах обміну та подвійних дипломів з університетами Європи , як на бакалавраті, так і в магістратурі.

Метою підготовки фахівців з інженерії програмного забезпечення англійською мовою викладання є оволодіння студентами англійською мовою для її вільного використання у галузі інформаційних технологій та розробки програмного забезпечення. Поставлена мета досягається завдяки тому, що студенти вивчають фундаментальні дисципліни, дисципліни циклу професійної та практичної підготовки англійською мовою протягом 22-28 годин на тиждень, додатково до часу, що приводиться на вивчення інших іноземних мов.

Переваги навчання англійською мовою за освітньо-професійною програмою  «Інженерія програмного забезпечення» є такими:

• підвищення рівня англійської мови, що дозволить отримати якісну освіту європейського рівня;
    • реальна можливість навчатись та працювати за кордоном;
    • можливість працевлаштування у провідних ІТ-компаніях світу.