• Вступ до докторантури: Конкурсний відбір та зарахування

Конкурсний відбір та зарахування до докторантури

На час подання документів для участі у конкурсі на вступ до докторантури ХНЕУ ім. С. Кузнеця має бути виконано не менше 70% дисертаційного дослідження.

1. Для участі у конкурі на вступ до докторантури ХНЕУ ім. С. Кузнеця для здобуття ступеня доктора наук вступник не менше ніж за два місяці до вступу подає на кафедру розгорнуту дослідницьку пропозицію, в якій міститься опис виконаної частини наукового дослідження, а також план та інформація про обсяги подальшої наукового-дослідної роботи, необхідної для підготовки дисертації до захисту у спеціалізованій вченій раді. Протягом місяця із дня надходження документів від усіх вступників кафедра заслуховує їхні наукові доповіді (презентації дослідницьких пропозицій) і шляхом голосування визначає можливість зарахування кожного вступника до докторантури та подає висновки на розгляд вченої ради відповідного факультету ХНЕУ ім. С. Кузнеця.
    2. Вчена рада факультету розглядає висновки кафедр та заслуховує доповіді (презентації дослідницьких пропозицій) всіх вступників до докторантури від факультету. Шляхом таємного голосування рада визначає можливість зарахування кожного вступника від факультету до докторантури та подає висновки на розгляд вченої ради ХНЕУ ім. С. Кузнеця.
    3. У період з 01.08.2022 р. по 10.08.2022 р. вступник подає усі зазначені у розділі «Документи, що подаються для вступу в докторантуру» до відбіркової комісії (згідно «Прийом документів вступників»).
    4. Вчена рада ХНЕУ ім. С. Кузнеця в місячний строк розглядає висновки вчених рад факультетів і приймає рішення щодо зарахування (або відмови у зарахуванні) до докторантури щодо кожного вступника та відповідно до наданої характеристики наукової діяльності вступника призначає докторанту наукового консультанта з числа штатних науково-педагогічних або наукових працівників ХНЕУ ім. С. Кузнеця зі ступенем доктора наук із відповідної спеціальності (галузі знань).

Зарахування вступників до докторантури ХНЕУ ім. С. Кузнеця відбувається  1 вересня.

Наказ ректора ХНЕУ ім. С. Кузнеця № 737-С від 31.08.2020 “Про зарахування до докторантури”

Наказ ректора ХНЕУ ім. С. Кузнеця № 1126-С від 05.11.2020 ” Про зарахування до докторантури”

Наказ ректора ХНЕУ ім. С. Кузнеця № 726-С від 31.08.2022 “Про зарахування до докторантури”

Наказ ректора ХНЕУ ім. С. Кузнеця № 736-С від 31.08.2023 “Про зарахування до докторантури”