• Вступ до докторантури: Документи, що подаються для вступу в докторантуру (громадяни України)

Документи, що подаються для вступу в докторантуру (громадяни України)

Для допуску до участі у конкурсному відборі на підготовку в докторантурі ХНЕУ ім. С. Кузнеця для здобуття ступеня доктора наук вступники подають такі документи у паперовому або електронному виді:

• письмову характеристику наукової діяльності вступника, складену доктором наук, який є штатним науково-педагогічним працівником ХНЕУ ім. С. Кузнеця, зі згодою бути науковим консультантом у разі вступу вступника до докторантури;
    • витяг з протоколу засідання кафедри з рекомендацією щодо зарахування до докторантури;
    • витяг з протоколу засідання вченої ради факультету з рекомендацією щодо зарахування до докторантури;
    • копію диплома доктора філософії / кандидата наук із зазначенням здобутої спеціальності, копію додатку до нього;
    • копію диплома доцента та/або професора (за наявності);
    • заяву на участь у конкурсі на вступ до докторантури, формат А4 заповнюється власноруч з однієї сторінки (Бланк, Зразок);
    • заяву-повідомлення про попереднє навчання в докторантурі (зразок) (пишеться власноруч на аркуші паперу формату А4 (210*297 мм), книжна орієнтація)
    • копію документа, що посвідчує особу та громадянство;
    • копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера;
    • особовий листок з обліку кадрів (заповнений власноруч бланк, формат А3 роздруковується з обох сторін), засвідчений печаткою тієї установи, в якій вступник навчається або працює;
    • автобіографію (заповнений власноруч бланк, формат А4 роздруковується з обох сторін);
    • список опублікованих наукових праць і винаходів установленого зразка, завірений вченим секретарем ХНЕУ ім. С. Кузнеця;
    • розгорнуту дослідницьку пропозицію, в якій міститься опис виконаної частини наукового дослідження, а також план та інформація про обсяги подальшої наукового-дослідної роботи, необхідної для підготовки дисертації до захисту у спеціалізованій вченій раді, за підписом передбачуваного наукового консультанта;
    • дві кольорові фотокартки розміром 3х4 см;
    • копію військового квитка або посвідчення про приписку – для військовозобов’язаних, засвідчені в установленому порядку;
    • довідку з постійного місця проживання (за потреби поселення у гуртожитку);
    • за потреби особливих умов навчання, медична довідка що засвідчує такі потреби.

Вступник, у якого після отримання документа про освіту, на підставі якого здійснюється вступ, змінилось прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), додатково особисто пред’являє відбірковій комісії свідоцтво про державну реєстрацію акта цивільного стану щодо відповідної зміни та виданого на його підставі документа, що посвідчує особу.

Особа, яка подає для вступу до аспірантури диплом, що виданий іноземним закладом вищої освіти, допускається до вступу нарівні з іншими вступниками, за умови визнання його диплома магістра (спеціаліста) уповноваженими органами.

Консультацію щодо оформлення документів та зразки можна отримати, звернувшись на поштову адресу відділу аспірантури і докторантури depphdhneu@gmail.com.

У випадку подання документів у паперовій формі Вступник:

1. заповнює відповідні бланки та робить копії зазначених документів;
    2. подає особисто усі зазначені документи у визначені терміни (01.08.2022-10.08.2022 рр.) до відбіркової комісії докторантури;

УВАГА! Оригінали: документа, що посвідчує особу та громадянство, довідки про присвоєння ідентифікаційного номера, диплом доктора філософії (кандидата наук) та додатка до нього, а також військовий квиток пред’являються особисто у паперовій формі разом з копіями цих документів. Копії зазначених документів без пред’явлення оригіналу не приймаються.

У випадку подання документів у електронній формі Вступник:

1. заповнює відповідні бланки та сканує (у кольорі) усі документи, таким чином, щоб усі сторінки одного документу збереглися у одному файлі формату *.pdf; називає такий файл за зразком: Шевченко_051 Економіка_Паспорт.pdf;
    2. накладає свій кваліфікований електронний підпис (далі – КЕП) фізичної особи на кожний файл, скориставшись ресурсом https://sign.diia.gov.uaта зберігає усі підписані таким чином файли у форматі *.p7s (Шевченко_051 Економіка_Паспорт.p7s);
    3. надсилає на електронну адресу depphdhneu@gmail.comв термін з (01.08.2022-10.08.2022 рр.) підписані КЕПом файли у форматі *.p7s (не архівувати, кріпити до листа кожен файл окремо). Якщо файли завеликого розміру слід розмістити скановані та підписані КЕПом файли на гугл-диску та  надати до них доступ (з правами «Редагувати») відбірковій комісії (depphdhneu@gmail.com).

УВАГА! Документи вважатимуться поданими, коли на лист Вступника з прикріпленими файлами, він / вона отримаєте відповідь лист у відповідь від відбіркової комісії аспірантури з текстом «Ваші документи прийнято. Зауважень немає».

УВАГА! Впродовж 10-ти календарних днів від дати зарахування на підготовку до докторантури Вступник ЗОБОВ’ЯЗАНИЙ пред’явити особисто або надіслати поштовим відправленням оригінали усіх зазначених документів.

Якщо впродовж 10-ти календарних днів від дати зарахування на підготовку до аспірантури ХНЕУ ім. С. Кузнеця від вступника не будуть отримані оригінали документів (особисто або поштовим відправленням), то наказ про зарахування скасовується в частині зарахування такої особи.

Кандидатури на вступ до докторантури ХНЕУ ім. С. Кузнеця виносяться на розгляд вченої ради університету за умови подання в установлені терміни усіх зазначених на початку цієї сторінки документів.