• Вступ до аспірантури: Документи, що подаються для вступу в аспірантуру (громадяни України)

Для допуску до складання вступних іспитів та участі у конкурсі на вступ до аспірантури ХНЕУ ім. С. Кузнеця для здобуття ступеня доктора філософії вступники подають такі документи:

• оригінал і копію диплома магістра (спеціаліста) та додатка до нього (усі сторони диплома, усі сторінки додатка);
    • оригінал і копію документа, що посвідчує особу та громадянство (паспорт);
    • оригінал і копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера;
    • особовий листок з обліку кадрів (заповнений власноруч бланк, формат А3 роздруковується з обох сторін), засвідчений печаткою тієї установи, в якій вступник навчається або працює на час конкурсу;
    • сертифікат ЄВІ (що відповідає п. 9 Правил прийому до аспірантури Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця в 2024 р.)
    • список опублікованих наукових праць і винаходів (за наявності) встановленого зразка, завірений завідувачем кафедри (на яку планується вступ);
    • скан-копії опублікованих наукових праць (статей у вітчизняних фахових виданнях, у виданнях, які входять до міжнародних наукометричних баз, тез доповідей на наукових всеукраїнських та/або міжнародних конференціях) (за наявності)включаючи сторінки з вихідними даними та змістом збірників;
    • дипломи переможця (або/та призера) міжнародних та/або всеукраїнських (МОН України) студентських олімпіад, конкурсів із фаху, конкурсів наукових студентських робіт (МОН України) з фаху (за наявності);
    • наукова доповідь (реферат) з обраної наукової спеціальності (освітньо-наукової програми) з оцінкою та підписом передбачуваного наукового керівника (Вимоги до рефератуЗразок титулу);
    • відгук передбачуваного наукового керівника за результатами співбесіди зі вступником (характеристика);
    • заяву-повідомлення про попереднє навчання в аспірантурі (зразок) (пишеться власноручна аркуші паперу формату А4 (210*297 мм), книжна орієнтація)
    • довідку з постійного місця проживання (особам з інших міст) для поселення до гуртожитку (за потреби);
    • дві кольорові фотокартки розміром 3х4 см;
    • оригінал і копію військового квитка або посвідчення про приписку, засвідчені в установленому порядку для військовозобов’язаних
    • за потреби особливих умов навчання, медична довідка що засвідчує такі потреби

Вступник, у якого після отримання диплома магістра (спеціаліста), на підставі якого здійснюється вступ, змінилось прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), додатково пред’являє свідоцтво про державну реєстрацію акта цивільного стану щодо відповідної зміни та виданого на його підставі документа, що посвідчує особу.

Особа, яка подає для вступу до аспірантури диплом, що виданий іноземним закладом вищої освіти, допускається до вступу нарівні з іншими вступниками, за умови визнання його диплома магістра (спеціаліста) уповноваженими органами.

УВАГА! Оригінали: документа, що посвідчує особу та громадянство, довідки про присвоєння ідентифікаційного номера, диплом магістра (спеціаліста) державного зразка та додатка до нього, а також військовий квиток пред’являються особисто у паперовій формі разом з копіями цих документів. Копії зазначених документів без пред’явлення оригіналу не приймаються.

Зазначені документи подаються паперовій формі особисто до відділу аспірантури і докторантури, або надсилаються поштою (кур’єрська доставка) на адресу: м. Харків, просп. Науки, 9-А, каб. 312 гол. корпус Назаровій С. О. (0968010012)

Рішення про допуск до складання вступних іспитів до аспірантури виноситься приймальною комісією ХНЕУ ім. С. Кузнеця за умови подання в установлені терміни усіх зазначених на початку цієї сторінки документів.

Приймальна комісія може відмовити вступникові у допуску до складання вступних іспитів  до аспірантури у зв’язку з неподанням в установлений термін усіх або хоча б одного з документів, зазначених на цій сторінці.

Вступні іспити