Представники ХНЕУ ім. С. Кузнеця д. е.н., проф., завідувачка кафедри маркетингу Гриневич Людмила, к.е.н., доцент Котельникова Юлія , аспірант кафедри маркетингу Прокопенко Сергій зустрілися з командою Green Art Tour – громадською організацією, керівництва КРАСНОКУТСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ та представників активної громадської спільноти у Краснокутську.
У рамках дослідницької діяльності в напрямку креативних індустрій, а, також, налагодження сталих освітніх, проєктних та комунікаційних зв’язків, учасники бесіди зустрілися з краснокутською селищною головою, Іриною Карабут, де пропрацювали основні напрямки співпраці громади з факультетом та університетом, також, відвідали КРАСНОКУТСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1, де поспілкувалися про можливості взаємодії з представниками Відділу освіти, ліцею, Краснокутського молодіжного центру «КутОк», бібліотечної системи та культурної громадської спільноти.
Під час обговорення, були заплановані спільні дії щодо інтеграції освітніх програм університету в громаді, розвитку молодіжного підприємництва, взаємодії здобувачів освіти та підприємств громади у створенні економічних, маркетингових та бізнес-стратегій розвитку.
Гості ознайомилися з прикладами співпраці громадської організації, ліцею та наукової спільноти України на прикладі Простору біорізноманіття, який закладений на території КРАСНОКУТСЬКОГО ЛІЦЕЮ №1 та є пілотним проєктом по створенню еколого-освітніх та природних локацій в межах селища.
Також, вони завітали до Екологічного дослідницького пункту Slobozhanskyi National Nature Park, де з представниками парку мали змогу презентувати поточні результати та процес створення нового екологічного, освітнього та наукового простору, який є результатом сталої міжнародної співпраці зі Словенією та її офіційними представництвами.
Окрім цього, учасники зустрічі, відвідали хатку-мазанку “На белебні”, де ознайомилися з процесом формування й створення нового культурного та освітнього простору в селищі Чернещина, зустрілися з краснокутським підприємцем, Олегом Кудлаєм, який займається вирощенням та реалізацією плодово-ягідної продукції, ознайомилися з виробничими потужностями та обговорили поточний стан ринку й процесів виробництва продукції.
Також, під час бесіди, учасники визначили напрямки залученості дослідницької бази університету для сприяння розвитку підприємства, побували на унікальній архітектурній перлині “Співочі тераси” / “Singing Terraces”, обговорили стан збереження об’єктів культурної спадщини, культурно-освітній та рекреаційний потенціал селища Городнє.
Цей візит є хорошим початком важливої освітньої, інформаційної та проєктної взаємодії, яка обов’язково матиме свій результат.
Дякуємо нашим колегам за співпрацю та теплий прийом!
02.08.2024