• Зустріч викладачів, аспірантів і студентів ХНЕУ ім. С. Кузнеця з координаторами програми «Економічний експрес» Національного банку України

6 листопада 2019 року відбулася зустріч професорсько-викладацького складу, аспірантів і студентів ХНЕУ ім. С. Кузнеця

з координаторами програми  «Економічний експрес»  Національного банку України!

Національний банк України в межах заходів програми «Економічний експрес» провів у Харкові зустріч з представниками бізнес-спільноти, викладачами і студентами економічних спеціальностей на базі ХНЕУ ім. С. Кузнеця, який обрано з числа закладів освіти  партнером НБУ.

Для координаторів програми  «Економічний експрес»  Національного банку України було організовано екскурсію корпусами університету, ознайомлено з основними досягненнями і показниками розвитку. Гості під час спілкування з керівництвом університету мали можливість ознайомитися з матеріальною базою, якістю підготовки майбутніх випускників, зокрема їх рівнем володіння англійською мовою в межах програм подвійних дипломів. Також гостей було запрошено прийняти участь у святкуванні 90-річчя ХНЕУ ім. С. Кузнеця наступного року.

Дмитро Сологуб, заступник Голови Національного банку України, під час проведення презентації на тему «Економіка та фінансова система України в дзеркалі стратегічних цілей Національного банку» представив детальний прогноз макроекономічної ситуації в країні з демонстрацією динаміки основних показників розвитку.

В подальшому виступі було зосереджено увагу на поточній ситуації у банківській сфері, зміні і конкретизації цільових орієнтирів НБУ,  а також на новій стратегії розвитку української фінансової системи.

Андрій Блінов, головний експерт, координатор «Експертної платформи» Національного банку в межах презентації на тему  «Аспекти конкурентоздатності національних економік» детально висвітлив окремі аспекти розвитку вітчизняної економіки і нагадав учасникам зустрічі про четверту промислову революцію, еволюцію терміну «конкуренція», а  також продемонстрував на прикладі статистичних даних місце України в рейтингу конкурентоздатності.

Студенти ХНЕУ ім. С. Кузнеця прийняли участь у обговорені проблемних питань розвитку економіки України, мали можливість задавати питання і поцікавитися особливостями реалізації монетарної політики НБУ, проблемами стабілізації розвитку банківської системи і активізації процесів кредитування підприємств реального сектору економіки. Найбільш активними у постановці питань виявилися студенти фінансового факультету, які підтвердили високий рівень своєї фахової підготовки.

Дуже цікавою і продуктивною виявилася зустріч координаторів програми  «Економічний експрес» Національного банку України з викладачами і студентами Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця.

Дякуємо організаторам і учасникам зустрічі і сподіваємось на плідне подальше співробітництво!

Фото звіт про результати зустрічі за посиланням: https://photos.app.goo.gl/ohqego1fy3EA8gRi6

• 11.11.2019