• Вітаємо переможців ХIІI міського турніру юних економістів!

28 вересня 2019 року відбувся щорічний ХІІІ міський Турнір юних економістів для учнів 10-11 класів шкіл міста Харкова у Харківській гімназії № 46 ім. М.В. Ломоносова за підтримки Департаменту освіти Харківської міської ради.

До цієї масштабної події залучилось понад 140 осіб, серед них 12 команд з усіх районів міста Харкова, їх керівники та журі. Сім років поспіль професорсько-викладацький склад нашого університету та Рада молодих учених ХНЕУ ім. С. Кузнеця також бере участь в організації конкурсу та роботі журі.

За результатами боїв дипломами Департаменту освіти та подарунками нагороджені:

• дипломом І ступеня – збірна команда учнів Московського району «БІЗНЕС-СИЛА»;
    • дипломами ІІ ступеня – команди Харківської гімназії № 46 імені М.В. Ломоносова «ЗОЛОТИЙ ЗАПАС» та Харківської загальноосвітньої школи № 5 Київського району «5-Й МЕГАПОЛІС»;
    • дипломами ІІІ ступеня – збірні команди Київського району «ПЕРСПЕКТИВА», Московського району «НАЦІОНАЛЬНИЙ РЕЗЕРВ», Харківської спеціалізованої школи № 162 Новобаварського району «ELEKTRUM».

В особистій першості визнані переможцями такі учні:

• дипломом І ступеня – Мічурін Ігор, учень 11 класу Харківської гімназії № 55;
    • дипломами ІІ ступеня – Потій Кирило, учень 10 класу Харківської ЗОШ № 5, Беденко Марія, учениця 10 класу Харківської гімназії № 46 ім. М. В. Ломоносова, та Ткаченко Катерина, учениця Харківської гімназії № 12;
    • дипломами ІІІ ступеня – Сидоренко Дар’я, учениця 10 класу Харківського ліцею № 149, Воробйов Євгеній, учень 11 класу Харківської спеціалізованої школи № 162, Столярова Аріна, учениця 11 класу Харківської гімназії № 46 ім. М. В. Ломоносова, Дворнікова Поліна, учениця 10 класу Харківської ЗОШ № 72.

Переможці турніру будуть представляти наше місто на Всеукраїнському турнірі.

У складі журі цьогорічного турніру працювали 16 викладачів з усіх факультетів університету:

• Гур’янова Л. С., д.е.н. проф., завідувач кафедри економічної кібернетики;
    • Проскурніна Н. В., к.е.н. доц., завідувач кафедри міжнародної економіки та менеджменту зовнішньоекономічної діяльності;
    • Чаговець Л.О., к.е.н. доц. кафедри економічної кібернетики, голова РМУ;
    • Степанова Е.Р., к.е.н., доц. кафедри економіки та соціальних наук, секретар РМУ;
    • Прокопович С.В., к.е.н. доц. кафедри економічної кібернетики;
    • Іпполітова І.Я., к.е.н. доц. кафедри економіки підприємства та менеджменту;
    • Іванієнко В.В., к.е.н., проф. кафедри міжнародного бізнесу та економічного аналізу;
    • Ус М.І., к.е.н. доц. кафедри економіки і маркетингу;
    • Собакар М.В., аспірант, 2-го року навчання кафедри обліку та бізнес-консалтингу, член РМУ;
    • Лосєва О.Г., член РМУ, аспірант кафедри менеджменту та бізнесу;
    • Гомон М.В., аспірант кафедри митної справи та оподаткування;
    • Кліменко О.М., к.е.н. доцент кафедри економічної теорії та економічної політики;
    • Погуда Н.В., к.е.н. доцент кафедри туризму;
    • Котлик А.В., к.е.н. доц. кафедри менеджменту та бізнесу;
    • Горобинська М.В., к.е.н. доц. кафедри міжнародної економіки та менеджменту зовнішньоекономічної діяльності;
    • Козуб В.О. к.е.н. доц. кафедри міжнародної економіки та менеджменту зовнішньоекономічної діяльності.

Жваві, гарячі дискусії та полеміка, які розгорталися під час боїв турніру, створювали неповторну конкурсну атмосферу. Цікаві питання, які розігрувались командами у боях, їх економічна та соціальна нагальність підсилювали гостроту змагання.

Ми щиро бажаємо подальших успіхів та перемоги командам на Всеукраїнському Турнірі!!!

Посилання на фото: https://photos.app.goo.gl/HoKYadgkbi6cmFtE9

• 30.09.2019