• Школярі-переможці «ЗНО математика: BOT Challenge» отримали iPADи

Завершився конкурс «ЗНО математика: BOT Challenge», який був проведений  Харківським національним економічним університетом імені Семена Кузнеця у партнерстві з провідною українською ІТ компанією SoftServe. В конкурсі взяли участь:

6095 школярів зі всієї України.

Учасники конкурсу за допомогою чат-бота @HNEU_ZNO_math_bot в додатку Telegram, вирішили більше ніж півмільйона завдань з математики, а саме 622 329 завдань.

Переможці, які посіли перше, друге та третє місце за рейтингом, отримали призи – новенькі iPADи від компанії SoftServe. Нагородження відбулося на ZNO PARTY в офісі компанії спонсора.

@HNEU_ZNO_math_bot – проект, розроблений торік командою Харківського ВНЗ у рамках програми «ЗНО – це ПРОСТО». За період підготовки до ЗНО-2018 чат-ботом скористалися 2000 учнів. Цього року, аудиторія користувачів збільшилась до 6000+ осіб.

Відео: https://youtu.be/QXpnc4BEPyk

• 12.06.2019