• Програма МОБІЛЬНОСТІ ДЛЯ ВИКЛАДАЧІВ ХНЕУ ім. С. Кузнеця за програмою Erasmus+ в Варшавському економічному університеті

Програма МОБІЛЬНОСТІ  ДЛЯ  ВИКЛАДАЧІВ ХНЕУ ім. С. Кузнеця за програмою Erasmus+  в Варшавському економічному університеті, Варшава, Польща на 2020-2021 рр.

В рамках програми академічної мобільності Erasmus+ для викладачів ХНЕУ ім. С. Кузнеця викладачі мають можливість отримати грант на викладання за напрямками Економіка, Кількісні методи в економіці, в Варшавському економічному університеті, Варшава, Польща (SGH Warsaw School of Economics, Poland) http://uczelnia.sgh.waw.pl/en/Pages/default.aspx

Період програми мобільності – весняний семестр 2019/2020 навчального року,

осінній семестр 2020/2021 навчального року, весняний семестр 2020/2021 навчального року.

Тривалість перебування в Варшавському економічному університеті складає 7 днів.

Участь у конкурсі можуть прийняти викладачі, які мають сертифікат на рівні не нижче В2 (з англійської мови); є розробниками магістерського курсу (науково-дослідного семінару) за напрямом Економіка, Кількісні методи в економіці.

Для участі в конкурсі – зв’яжиться, будь ласка, с координатором програми

Гур’янова Лідія Семенівна, д.е.н., проф., зав. кафедри економічної кібернетики

+38 067 990-97-04