• Поїздка до Харківського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей “Надія”

Новий Рік – час чудес і чарівництва. Кожен дорослий в ці дні стає чарівником, щоб кожна дитина став найщасливішим!

22го грудня ми відчули себе головними помічниками Діда Мороза, відвідавши Харківський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей “Надія”. Ця поїздка допомогла повірити нам в магію передноворічної пори, силу дитячих посмішок і захоплених очей, які зігрівають серця.

Завдяки Вашій чуйності нам вдалося досягти всіх поставлених цілей акції до Дня Св. Миколая Дітки отримали багато іграшок фруктів, солодощів, теплих і ошатних речей, канцелярії, книг. На зібрані кошти ми придбали новорічні подарунки, бойлер, шпалери і побутові засоби. А попереду діток чекає захоплююча новорічна поїздка до Харкова.

Наші добрі чарівники, учасники благодійної акції до Дня Св. Миколая, поспішаємо сказати Вам велике спасибі! Ви, в який раз, допомогли нам розфарбувати новорічні свята фарбами непідробною дитячої радості і подарувати казку нашим маленьким друзям. Спасибі за допомогу!

Адже дарувати свято дітям – справа дорослих людей!

• 10.01.2020