• Нaвчaльний курс із основ кібергігієни «Бaзові прaвилa безпеки в цифровому середовищі»

Навчальний курс із основ кібергігієни «Базові правила інформаційної безпеки» розроблено CRDF Global, у співпраці з експертною групою з кібербезпеки компанії EY в Україні та технічними експертами компанії Technomatix, за сприяння Державного департаменту США (Офіс із координації допомоги в Європі та Євразії).

Зміст курсу: Кібербезпека є неодмінною складовою щоденного життя не лише підприємств, міністерств та держави, але й пересічних користувачів мережі Інтернет та приладів, які до неї підключені. Вона охоплює все, що стосується захисту особистої інформації, інтелектуальної власності, даних, а також державних і галузевих інформаційних систем від крадіжки і пошкодження. Кібергігієна – це базові правила цифрової (кібер) безпеки при роботі в Інтернеті. Через масове збільшення кількості інтернет-шахрайств, кібергігієна стала актуальною темою обговорення в суспільстві впродовж останніх років. Курс дозволить дізнатися про основні загрози в цифровому просторі, зрозуміти, яка інформація є головною ціллю хакерів та запам’ятати основні рекомендації щодо захисту власних даних, безпечного користування електронними пристроями та інформаційними ресурсами.

Для кого цей курс: Цей курс розрахований на студентську аудиторію та всіх тих, чиє посвякдення не обходиться без комп’ютерів, смартфонів та планшетів.

Реєстрaція тa нaвчaння:

Реєстрація на участь у курсі – на сайті

Курс є повністю безкоштовним та не потребує попередньої технічної підготовки/знань із цифрової безпеки.

Структурa курсу:

Курс складаєтсья з 11 навчальних анімованих відео-модулів (5-7 хвилин кожен) і триває 60 хвилин;

Слухачі курсу мають можливість вивчати курс помодульно та фіксувати результат за кожен модуль.

Як отримaти сертифікaт:

Для отримання іменного сертифікату потрібно пройти всі модулі курсу та скласти фінальний тест.

Теми курсу:

У рамках курсу студенти зможуть вивчити базові правила захисту інформації на мобільних телефонах, комп’ютерах та у соціальних мережах, визначити фейкові новини і поширені помилки користувачів, та дізнатися, що потрібно робити, щоб запобігти впливам кібер-шахраїв.

Увaгa : Курс відкритий для реєстрації та навчання на платформі https://cybereducation.org/ для дійсних студентів та майбутніх абітурієнтів Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця, який є партнером Проєкту CRDF Global з розвитку кібербезпеці в Україні.

За більш детальною інформацією щодо умов та дат проходження курсу, звертайтесь до координатора від університету.

У випaдку додaткових питaнь тa технічної підтримки:

Зверніться на адреси: cyberhygiene@crdfglobal.org та support@tmx-learning.com

• 10.01.2022