• Конкурсний відбір на навчання в університеті Ліон 2 Люм’єр

Підрозділ міжнародних проектів ХНЕУ ім. С. Кузнеця запрошує студентів 2, 3 курсів, а також студентів 1-го року навчання в магістратурі взяти участь у конкурсі на навчання протягом зимового семестру 2018/2019 в університеті Ліон 2 Люм’єр (м. Ліон, Франція).

Мова навчання: французька
    Наявність стипендії: так
    Тривалість навчання: 1 учбовий семестр

Перелік необхідних документів:
    закордонний паспорт;
    мотиваційний лист;
    CV у форматі європас;
    сертифікат з французької мови (у разі наявності);
    витяг з засідання кафедри про рекомендацію на участь у програмі кредитної мобільності в рамках програми Erasmus +;
    витяг з засідання Вченої ради факультету про рекомендацію на участь у програмі кредитної мобільності в рамках програми Erasmus +;

Строк подання документів: до 08.12.2018

Визначення рекомендованих до участі в програмі кредитної мобільності студентів відбудеться на засіданні конкурсної комісії ХНЕУ ім. С. Кузнеця.

За детальною інформацією звертатися до відповідального секретаря Підрозділу міжнародних проектів:
    Шестакова Олена Андріївна
    каб. 403 головного корпусу,