• Конференція «Конкурентоспроможність та інновації: проблеми науки та практики»

15-16 листопада 2018 року у ХНЕУ ім. С. Кузнеця відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Конкурентоспроможність та інновації: проблеми науки та практики», яку було присвячено видатному вченому-економісту О.Г. Ліберману,  та проведено сумісно з Науково-дослідним центром індустріальних проблем розвитку НАН України.

На пленарному засіданні з вітальним словом виступили члени оргкомітету, заступник керівника (проректор з науково-педагогічної роботи),  к.е.н.,  професор Єрмаченко В.Є.

В рамках роботи конференції працювало 3 секції. Секція 1. Стратегічне управління конкурентоспроможністю та впровадженням інновацій. Керівник секції: д.е.н., професор Ястремська О.М. Секція 2. Міжнародна конкуренція та конкурентоспроможність. Керівник секції: к.е.н., професор Піддубний І.О. Секція 3. Актуальні проблеми розвитку науки та інновацій. Керівник секції: к.т.н., професор Матюшенко І.Ю.

З доповідями круглого столу «Інноваційний шлях розвитку України: проблеми та перспективи» виступили наступні учасники.

ІННОВАЦІЙНІСТЬ ТЕОРІЇ О. ЛІБЕРМАНА

Внукова Наталія Миколаївна, д. е. н., професор, завідувач кафедри управління фінансовими послугами

НОВАЯ ПРОМІШЛЕННАЯ РЕВОЛЮЦИЯ И ВІБОР МОДЕЛИ РАЗВИТИЯ ЭКОНОМИКИ СТРАНЫ

Кизим Александр Николаевич, доктор экономических наук, профессор, директор Научно-исследовательского центра индустриальных проблем развития НАН Украины

Actual Problems of the Development of Science and Innovation

Jan-Urban Sandal, Fil. Dr. Professor h. c. Owner Rector Fil. Dr. Jan-U. Sandal Institute

ДЕРЖАВНА ИННОВАЦІЙНА ПОЛИТИКА ПОЛЬЩІ

Вацьковські Казімеж Станіславович, д. е. н., професор, завідувач кафедри інформаційних систем Варшавського технологічного університету «Варшавська політехніка» (м. Варшава, Польща)

Гордієнко Лариса Юріївна, к. е. н., доцент, доцент кафедри державного управління, публічного адміністрування та регіональної економіки Харківського національного економічного університету ім. С. Кузнеця (м. Харків, Україна)

ВПЛИВ НОВОЇ ПРОМИСЛОВОЇ РЕВОЛЮЦІЇ НА СУЧАСНУ ЕКОНОМІКУ

Матюшенко Ігор Юрійович, д. е. н., професор, професор кафедри міжнародних економічних відносин, Харківський національний університет ім. В. Н. Каразіна (м. Харків, Україна)

Real Exchange Rates as Measures of Price Competitiveness for East European Countries

Juergen Kaehler, PHD, Professor of the University Friedrich-Alexandra Erlangen-Nurnberg (Erlangen, Germany)

Nadiia Proskurnina, Ph.D. in Economics, Associate Professor of the Department of International Economics and Management of Foreign Economic Activity of Simon Kuznets Kharkiv National University of Economics (Kharkiv, Ukraine

ІННОВАЦІЇ ЯК ЧИННИК ЕФЕКТИВНОГО СТРАТЕГІЧНОГО УПРАВЛІННЯ

КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНІСТЮ ПІДПРИЄМСТВ

Уманс Тимур, к. е. н., доцент кафедри корпоративного управління, Університет  Кристіанштад (Швеція)

Строкович Ганна Віталіївна, д. е. н., доцент, професор кафедри державного управління, публічного адміністрування та регіональної економіки Харківського національного економічного університету ім. С. Кузнеця (м. Харків, Україна)

Інвестиційна активність підприємства як домінанта його конкурентоспроможності

Брюховецька Наталя Юхимівна – д. е. н., професор, завідувач відділу проблем економіки підприємств Інституту економіки промисловості НАН України (м. Київ, Україна)

Булєєв Іван Петрович – д. е. н., професор, головний науковий співробітник, Інституту економіки промисловості НАН України (м. Київ, Україна)

Питання, що активно обговорювались, охоплювали широке коло прикладних соціально-економічних та правових проблем конкурентоспроможності та перспектив розвитку України.

Детальний фотозвіт за посиланням  https://photos.app.goo.gl/m3A3PQA7xp1duPQr6.

• 15.11.2018