• IC Night Hackathon 2019 | KhNUE

Першого грудня завершився IC Night Hackathon 2019 | KhNUE, хочемо поділитися інформацією, як пройшли два дні цього мега-хакатону!

Мета проведення.

У цьому році спільнота MSP (Microsoft Student Partner) за підтримки Microsoft та Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця, долучається до популяризації Imagine Cup серед молоді, а саме студентів різних університетів.

IC (Imagine Cup) – міжнародний технологічний конкурс серед студентів та старшокласників, що проводиться за підтримки Microsoft та інших високотехнологічних компаній. У цьому році перший етап конкурсу закінчується 15 грудня цього року, тому під час проведення хакатону учасники мали шанс реалізувати свою ідею та спробувати себе у конкурсі.

Результати або як це було.

Все почалося з вітальної кави, підчас якої учасники познайомилися один з одним та налаштувалися на продуктивні 24+ години хакатону. Зібравшись вранці команди мали можливість отримати корисні лекції по кожній категорії, а саме:

• Категорія Azure for Business: лекція від Онищенко Сергія «Intro in Azure»
    • Категорія AI & MobileDev: лекція від Онищенко Сергія «Fast mobile development with Xamarin»
    • Big Data: лекція від Знахура Сергія, доцента кафедри ІС, кандидата економічних наук, доктора філософії (Ph.D.), доцента «ML в несколько строк или как сделать свой проект на выходных»

Потім було відведено деякий час щоб команди гарно обдумали ідеї та приступити до їх реалізації. Далі був обід, після якого почався другий етап хакатону, робота над своїми ідеями. Працювали багато, більше 20 годин. Тому вночі був відпочинок, смакували піцою та переглядали мультсеріал (дуже крутий проміжок часу був). Після продовжили працювати та насолоджуватися музикою.

Останніми етапами були розробка презентацій, представлення свої проектів та нагородження.

Загалом було 32 учасника. Команди складалися з трьох, двох або навіть одного чоловіка. В цілому було 11 команд (нажаль одна не змогла прийняти участь), серед яких було відмічено чотири, які гарно себе показали.

Команда «GameOn» Харківського національного університету радіоелектроніки представила рішення, яке допомогає знаходити вільні місця для паркування автомобіля за допомогою Azure Cognitive Services (Custom Vision Service).

• Щербина Денис
    • Костенко Ілья
    • Кібірєв Денис

Команда «Shcherbethoven» Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця представила IoT рішення, а саме платформу, яка отримує інформацію з датчиків, завантажує її до хмари Azure та візуалізує її.

• Жовтобрюх Дмитро

Команда «Memes & punk rock» Харківського національного університету радіоелектроніки представила рішення, яке виявляє фейкові аккаунти в Instagram.

• Кожушко Данило
    • Юхименко Валентин
    • Титаренко Степан

Команда «Lorem Ipsum» Харківського національного університету радіоелектроніки представила рішення, яке дозволяє отримувати формулу по якій можна зібрати Кубик Рубика.

• Губський Ігор
    • Близниченко Олександр
    • Канцемал Антон

Подивитися як це було детальніше у фото та відео: https://1drv.ms/u/s!Ai8krVgq7dp8636PwN5lDs89YvZL?e=mSrk2E

Партнери та подяки.

Як уже було згадано хакатон проводився за підтримки Microsoft. Інформаційну підтримку забезпечив Департамент у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради. Локацію, технічне забезпечення та організаційні моменти взяв на себе Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця, а саме декан факультету Економічної інформатики Коц Григорій Павлович, заступник декана з виховної роботи Бринза Наталя Олександрівна та доцент кафедри ІС Знахур Сергій Вікторович.

Окремо дякуємо учасникам, ви круті

Підсумовуючи та отримавши вже деякі фідбеки подія присвячена Imagine Cup вдалася на 200%. Всі хто приймав участь вже чекають на наступний хакатон та хочуть щоб наступного разу було більше команд/учасників для розширення свого кола друзів та обміном знаннями. Адже крім отриманого досвіду, кожен отримав нових друзів та корисні зв’язки.

• 04.12.2019