• ДУАЛЬНА ОСВІТА: ПЕРШІ ПОЗИТИВНІ РЕЗУЛЬТАТИ

20 грудня 2018 року в ауд. А-4 відбувся публічний захист практико-орієнтованих проектів, над якими студенти 3-го курсу спеціальностей «Економіка підприємства», «Управління персоналом», та студенти 4-го курсу «Економіка підприємства», плідно працювали протягом семестру.

Презентацію оцінили представники бізнесу, потенційні роботодавці, фахівці зі складання  бізнес-планів.

Студенти отримали унікальний шанс спробувати свої сили як справжні фахівці з економіки, маркетингу та підприємництва.

Експертами проектів виступили:

начальник планово-економічного відділу ПАТ «Южкабель» Кривенко Олена Олександрiвна

заступник начальника управління по роботі з персоналом ПАТ «Турбоатом» Єфремова Ірина Дмитрівна

менеджер з донорства Харківський обласний центр служби крові Моргай Лідія Віталіївна

фахівець з управління маркетинговими проектами     Nowy Styl Group Юревич Юлія Андріївна

фахівець з підбору та адаптації персоналу Nowy Styl Group Вдовенко Вікторія Вадимівна

Керівник комунальної організації «Офіс Реформ Харкова», Голова Молодіжної ради при Харківському міському голові Лазарєв Михайло Вікторович

декан факультету економіки і права Бріль Михайло Сергійович

начальник відділу працевлаштування ХНЕУ ім. С. Кузнеця Чеботарьова Наталія Георгіївна

провідний фахівець відділу працевлаштування ХНЕУ ім. С.Кузнеця Кононова Наталія Володимирівна

В рамках заходу було представлено комплексний проект «Розробка бізнес-плану рекреаційно-оздоровчого комплексу». Бізнес-план Андрєєвої Катерини на тему : «Розробка інвестиційного бізнес-плану водно-розважального комплексу» та Криммі Анни на тему: «Розробка інвестиційного бізнес-плану ресторанного комплексу для забезпечення потреб водно-розважального центу», що стали результатом проходження практики на підприємстві готельно-ресторанного сектору Valletta м. Коблево.

План маркетингу «Хлібне місто» охоплював питання відкриття міні-пекарні: починаючи із закупки необхідного обладнання, розробки технологічних карт виробів та закінчуючи вибором заходів щодо просування продукції. Розробники Мєщанін Дар’я, Мороз Антоніна, Романескул Юлія, Лещенко Роман пригостили членів-журі та присутніх запашним свіжим хлібом.

Плани маркетингу  «Ещё студент, но уже ДОНОР!» та «Просування донорства серед студентів» було розроблено студентами напрямів підготовки «Управління персоналом» Демаковою Іриною, Даніловою Марією, Загорковою Аліною, Підпомогою Кариною, Мельник Аллою, Козловою Дар’єю та «Економіка підприємства» Єрьоменко Кариною, Жовновацькою Лілією, Коляда Юлією, Охріменко Анастасією. Головною метою стало привернення уваги суспільства до важливої актуальної соціальної теми.

Проблемам екології було присвячено одразу декілька проектів.

Бізнес-план Липської Анастасії на тему «Розробка бізнес-плану із запровадження вирощування органічної продукції овочівництва» містив аналіз галузі виробництва екологічних продуктів в Україні та в світі в цілому, розрахунок економічної ефективності вирощування, сертифікації та реалізації екологічної продукції.

Бізнес-план Рибалко Наталії на тему «Розробка бізнес-плану запровадження мережі станцій для підзарядки електромобілей». Був відзначений членами журі – представниками компанії Nowy Styl Group  як кращій і привернув увагу до дуже актуальної тенденції.

При презентації плану маркетингу «Еко-отель «Quiet Place»  студентами Гасановою Кариною, Карпенко Анастасією, Нежид Іриною, Осиповою Катериною, Спиридоновою Юлією було запропоновано фірмовий стиль, елементи бренду, інтер՚ер готелю.

Бізнес-план «Розробка бізнес-плану відкриття фітнес-центру» було презентовано Клименко Олександром. Цей проект містив цікаву статистику, глибокий аналіз показників економічної ефективності та рекомендації щодо маркетингових заходів пов՚язаних із відкриттям фітнес-залу.

План маркетингу «Под микроскопом» окунись в муравьиную жизнь», що був презентований Супрун Дмитром, Кугуєнко Володимиром, Усовом Денисом, вразив своєю оригінальністю та креативністю підходу.

По завершені заходу запрошені фахівці поділились позитивними враженнями від високого рівня та практичної значущості виконаних проектів, а також дали цінні поради, щодо покращення і подальших досліджень в межах обраних тем.

Студенти отримали безцінний досвід практичної роботи з реальними даними на замовлення представників бізнесу, а також, отримали унікальну можливість зробити вагомий внесок у майбутню карьєру!

Фото за посиланням: https://photos.app.goo.gl/7xBhr945EwHRCm3t5

• 26.12.2018