• Делегація Університету Економіки в Бидгощі у ХНЕУ ім. С. Кузнеця

7 листопада 2018 року Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця відвідала делегація з Університету Економіки в Бидгощі (Республіка Польща) – проректор з міжнародних відносин професор Мажена Собчак-Михаловська та директор Європейського інституту професор Світлана Кашуба.

Поважні гості ознайомились з історією і сьогоденням університету, відвідали Центр українсько-польських академічних обмінів. На зустрічі з керівництвом університету були обговорені питання розширення співпраці, зокрема створення спільної програми навчання, організації студентських обмінів, підготовку спільних грантових проектів, налагодження співпраці з бізнес структурами.

Під час зустрічі проректор Володимир Єрмаченко підкреслив важливість польського досвіду в реалізації економічних та суспільних реформ. Завідувач кафедри державного управління публічного адміністрування та регіональної економіки  Наталія Гавкалова запросила польських колег до участі в конференціях, що проводитимуться в університеті.

Василик Сергій Костянтинович,

начальник відділу міжнародних зв’язків