Cтажування в Болгарії для викладачів

Дата: 6.05.2019 -11.05.2019

Термін навчання: до 1,5 місяців

Кількість навчальних годин: 180 годин (теорія і практика в Болгарії – 30 годин, дистанційне навчання і самостійна робота – 120 годин)

• Дана програма була розроблена у відповідь на виявлену необхідність підвищення кваліфікації педагогічних і викладацьких кадрів у вищих навчальних закладах для застосування сучасних моделей і методів навчання, співпраці і розвитку здібностей і взаємодії студентів в академічній спільноті.
    • У програмі можуть брати участь викладачі коледжів і університетів, а також аспіранти та випускники магістратури.
    • Процес навчання організований у формі присутності на освітніх базах Вищої Школи Менеджменту в м Варна (включаючи теоретичні заняття і навчальні поїздки в окремі установи і організації відповідно до тематичної програмою) і дистанційного навчання з дотриманням всіх нормативних вимог до основ навчання. Заняття проводять викладачі з багаторічним досвідом і відповідною кваліфікацією для проведення відповідних тренінгів. Вища Школа Менеджменту забезпечує повну технічну підтримку курсу, включаючи: надання місця навчання для кожного учня, необхідне технічне обладнання і навчальні матеріали.
    • Всім приватникам видається Сертифікат міжнародного зразка про підвищення кваліфікації.
    • Всі бажаючі можуть опублікувати свої статті та наукові повідомлення російською або англійською мовою в науковому журналі VUM «Педагогіка і управління освітою». Тема статей обмежена тематикою журналу, розмір 4000 знаків для наукового повідомлення і 20000 знаків для наукової статті (шрифт 14).

Детальнiше за посиланням : https://www.hneu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/02/Stazhyrovka-prepodavatelej-5.05-12.05-1.docx

• 11.03.2019