• 15 відбір на франко-українську магістерську програму подвійного диплому «Бізнес-інформатика»

17 червня 2019 року відбувся 15 відбір на франко-українську магістерську програму подвійного диплому «Бізнес-інформатика» (ХНЕУ ім. С. Кузнеця та Університет Ліон2).

Випускники багатьох університетів України взяли участь у конкурсних змаганнях, серед яких студенти Харківського національного університету радіоелектроніки, Харківського національного університету ім. В. Каразіна, Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут”, Харківської державної академії дизайну і мистецтв, Державного Вищого Навчального Закладу “Приазовський Державний Технічний Університет”, Донецького національного університету.

Склад конкурсної комісії:

• професори університету Ліон 2 Жан-Юг ШОША і Жером ДАРМОН;
    • професори Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця Ірина ЗОЛОТАРЬОВА, Олексій БЕСЕДОВСЬКИЙ, Петро ОРЛОВ, Ірина БЕЗУГЛА;
    • аташе з питань наукового та університетського співробітництва Посольства Франції Сільвен РІГОЛЕ;
    • керівник відділу IT Стефан ДЕПРЕ, компанія #AUCHAN UKRAINE;
    • директор компанії Ostetis, м. Київ – Наталія ДАВИДОВА;
    • директор французької компанії DevAtlant, м. Київ – Євген ВОРОНЕЦЬКИЙ.

Магістерська програма подвійного диплому «Бізнес-інформатика» діє з 2005 року, 2013 – 2019 р.р. входить до ТОП 10 Магістерських програм Business Intelligence‎ Франції згідно досліджень SMBG Consulting Group;
    у 2010 році отримала найвищу відзнаку A+ від французької Агенції з оцінювання наукових досліджень.

Дисципліни, що викладаються на програмі, оновлені відповідно до рекомендацій проекту #ERASMUS#MASTIS, який координував університет Ліон2, а Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця був координатором по Україні.

За час роботи Програми 220 випускників отримали дипломи магістрів двох університетів.

Контакти:
    Золотарьова Ірина Олександрівна, тел. 067 759 61 58