• Навчальна практика для першокурсників викладачами кафедри банківської справи

Проведення навчальної практики викладачами кафедри банківської справи ХНЕУ ім. С. Кузнеця зі студентами – першокурсниками

В межах презентаційної зустрічі навчальної практики «Університетська освіта» студенти спеціальності  072 «Фінанси, банківська справа та страхування» (освітня програма «Банківська справа»)  прийняли участь у обговоренні з банкірами “Райффайзен Банк Аваль” та “УкрСиббанк”, нових вимог  праці щодо майбутньої спеціальності та ознайомились  зі специфікою банківської діяльності в сучасних умовах.

Представники роботодавців проінформували студентів про очікування нових якостей майбутніх випускників, відповіли на багаточисельні запитання першокурсників.

Для студентів – банкірів це було гарною можливістю для встановлення перших професійних відносин з формування майбутньої кар’єри. Успіхів!

• 11.09.2018